Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canalplussport online problen

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canalplussport online problen

A mam taki problem chciałem sie zarejestrować w canalplussport.pl i dostaje komunikat ze nie jestem abonentem nc+ i co mam zrobić żebym mogl sie zarejestrować ?

Ja miałem podobny problem.. Wysłałem mailem do konsultantów NC ( po przez stronę kontaktową ) swoje dane to jest adres mailowy numer abonenta i umowy ( na poprzedniej umowie przed przedłużeniem umowy - po przedłużeniu umowy numer umowy jest taki sam jak numer abonenta ) .
    W ciągu 24 godzin problem został rozwiązany przez konsultantów NC+
    "MULTI+
    PREMIUM SPORT &FILM
    CANAL+ VOD
    AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R
    EXTRA+ HB ITI+ Mediabox
    "

Komentarz

@Smolarek2,
      z jakiej promocji korzystasz?

Komentarz

Podłączę się pod temat. U mnie problem wygląda tak. Na stronie canalplussport.pl zarejestrowałem się już jakiś czas temu i wszystko bylo w porządku. Jakiś tydzień temu przedłużyłem umowę i otrzymałem nowy numer abonenta. W tej chwili jak loguje się do serwisu canalplusport.pl to otrzymuje komunikat, że nie jestem abonentem nc+ Podejrzewam, że to powodu wprowdzenia wcześniej przy rejestracji starego numeru abonenta. Ale ja nie mogę go zmienić, a z kolei nie chce rejestrować się na nowo, bo muszę podać adres email i nie chcę wymyslać lub zakładać secjalnie drugiej skrzyni mailowej, żeby móc ponownie zarejstrować się w serwisie. Poproszę o wskazówki co zrobić, żeby serwisi zacząl działać na istniejącym już koncie.

Komentarz

@Kipcior,
          założenie nowego konta na pewno będzie konieczne. Postaramy się jednak zrobić tak, abyś mógł użyć swojego adresu e-mail. W tej sprawie, proszę o kontakt przez doradcę.

Komentarz

Mail wysłany na doradcę. Dzisiaj dwa ciekawe mecze, liczę na to, że będę mógł je obejrzeć online

Komentarz

witam

Na cuda bym nie liczyl ja od momentu przedluzenia umowy mimo iz jestem abonentem canal plus sport nie moge sie zarejestrowAc przedtem bylo wszystko ok.Dzwonilem do nich trzy razy kazde polaczenie okolo pol godz oczekiwania nie pomogli.Napisalem okolo 10 meili wszystkie sa ignorowane trwa juz to prawiemiesiac i jestem juz pomalu bezsilny chyba ekstraklasa predzej sie skonczy niz mi to uruchomia

Komentarz

@andrzej3777,
                w przypadku usługi CANAL+ Sport Online, pomimo przedłużenia umowy (a co za tym idzie zmiany numeru Abonenta), logowanie odbywa się za pośrednictwem dotychczasowych danych. Jeśli więc wcześniej założyłeś konto, logując się należy użyć dotychczasowego adresu e-mail i hasła. Jeżeli podając ww. dane występuje problem z logowaniem, proszę o kontakt przez skrzynkę zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

canalplussportonline

Nr abonenta sie niezmienil loguje sie zarowno podajac haslo i meil z poprzedniej umowy jak i probujac zalozyc nowe konto i zawsze jest komunikat ze nie jestem abonentem nc+ Nie moge rowniez zalogowac sie w ICA. Niestety po telefonach i meilach do nc+ nikt juz blisko miesiac nie potrafi tego problemu rozwiązać.

Komentarz

"Oglądanie transmisji meczów na żywo oraz innych materiałów wideo wymaga posiadania abonamentu nc+ oraz pakietu zawierającego kanały sportowe, w szczególności Canal+ Sport HD."

hmmm to dlaczego przy rejestracji wyswietla sie info ze moj pakiet jest nie wystarczajacy , posiadam silver i sa w nim wszystkie kanaly sportowe

Komentarz

@mastermax,
                      z serwisu mogą korzystać Abonenci platformy nc+, posiadający dostęp do kanału CANAL+ Sport. W standardowej promocji CANAL+ Silver, dostępne są kanały CANAL+ Family i CANAL+ Family2.

Jeżeli na dekoderze posiadasz dostęp do kanału CANAL+ Sport i jednocześnie nie możesz zarejestrować się w serwisie CANAL+ Sport Online, proszę o kontakt przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

canalplussportonline

Ja mam rowniez wszystkie sportowe w tym canal plus sport a od ponad miesiąca nie mogę korzystać i nikt nawet z nc+nie potrafi tego naprawić pomimo wielokrotnej liczby zgłoszeń ani nawet wyjaśnić dlaczego tak jest

Komentarz

Zatem mając umowę jeszcze z Cyfrą+ nie jestem uprawniony do korzystania z serwisu?

Komentarz

@Żuko,
                            CANAL+ Sport Online jest dostępny dla Abonentów CANAL+ Sport w nc+. Korzystając nadal z oferty Cyfry+, niestety nie będziesz mógł korzystać z serwisu.

Komentarz

Ja mam wszystkom jak należy, tylko czy od nowego sezonu dalej będą transmisje wszystkich meczy na Canalsport Online! bo właśnie nosze się z zamiarem kupna tabletu abym mogł korzystać gdzie chce?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+