Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aplikacja + root

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• aplikacja + root

Dlaczego aplikacja nie działa na zrootowanych urządzeniach? I o jakich to powodach licencyjnych mowa, z powodu których nie mogę skorzystać z tej usługi mimo bycia pełnoprawnym płacącym spore rachunki abonentem?

Czy tylko u mnie przy próbie odtworzenia jakiegokolwiek materiału wideo aplikacja się crashuje i dostaję magiczny komunikat "Aplikacja CANAL+ Sport Online przestała działać.

Komentarz

Własnie o to pytam, na stronie pisze że aplikacja nie działa na zrootowanych urządzeniach z powodów licencyjnych, dlatego chciałbym jakichś wyjaśnień w tej sprawie, bo to spore rozczarowanie

Komentarz

Aby aplikacja zadziałała na zrootowanych urządzeniach należy przy pierwszej próbie uruchomienia odmówić jej praw do roota. Np w cm11 jest zintegrowana aplikacja "superuser". Poszukaj u siebie czegoś takiego.

Komentarz

Na moim tablecie przy pierwszym uruchomieniu nawet się nie zapytał, z poziomu aplikacji nie mogę dodać c+ do listy blokowanych. Ponadto próbowałem aplikacji typu RootCloak i Hidemyroot, nic nie pomogło. Nie wiem po cholerę w ogóle takie ograniczenia wprowadzają...

Komentarz

U mnie na rocie działa bez problem SGS4 android 4.3

Komentarz

Jeżeli masz zrootowany telefon skonfigurowany tak, że z automatu przyznaje uprawnienia wszystkim aplikacjom, to gratuluję głupoty.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+