Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ Sport Online

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

A to na torrentach juz nie ma nic ciekawego, ze trzeba ekstraklape ogladac Pomijam juz dziesiatki stron, na ktorych pewnie sa transmisje live z meczow ligi angielskiej czy innych wydarzen sportowych

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
      A to na torrentach juz nie ma nic ciekawego, ze trzeba ekstraklape ogladac Pomijam juz dziesiatki stron, na ktorych pewnie sa transmisje live z meczow ligi angielskiej czy innych wydarzen sportowych
      Różnica taka że na mobilnym necie sopcast tnie niemiłosiernie a strona C+ Online daje rade w naprawdę dobrej jakości. To się im akurat udało. Nawet TVP Sport przy finale LM nie dało rady.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        Różnica taka że na mobilnym necie sopcast tnie niemiłosiernie a strona C+ Online daje rade w naprawdę dobrej jakości. To się im akurat udało. Nawet TVP Sport przy finale LM nie dało rady.
        O widzisz mamy jakis plus C+ Sport Online ;) Choc nie pisalem o sopcascie tylko o roznych serwisach www Ale nie da sie ukryc ze wolales ogladac mecz ekstraklapy niz co innego Wiec cala twoja krytyka polskiej kopanej wziela w leb
        Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2014-08-16, 17:57.

Komentarz

O widzisz mamy jakis C+ Sport Online ;) Choc nie pisalem o sopcascie tylko o roznych serwisach www Ale nie da sie ukryc ze wolales ogladac mecz ekstraklapy niz co innego Wiec cala twoja krytyka polskiej kopanej wziela w leb
          Nic nie wzieło w łeb. Pisałem wyraźnie że lepsze to niż nic. Gdyby serwis oferował mecze Premier League to bym oglądał Premier League a że jest tylko ekstraklapa to wolę już się pośmiać przy naszej przaśnej lidze, niż siedzieć i się nudzić. Zawsze czas leci szybciej.

Nie ważne czy sopcast czy inne streamy. Tutaj przynajmniej nic się nie tnie i jakość jest OK. Wolę już obejrzeć ekstraklape w normalnej jakości (poza spierniczonym głosem) niż zbiór pikseli odświeżany raz na dwie minuty.

Komentarz

... Wiec cala twoja krytyka polskiej kopanej wziela w leb
            Żeby coś krytykować to trzeba to znać (oglądać) w odróżnieniu od niektórych co zarzekają się, że nie oglądają (no może kiedyś trochę przypadkowo) ale mają wyrobione jednoznaczne zdanie o nieoglądanej treści i to krańcowo krytyczne. ?
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Nic nie wzieło w łeb. Pisałem wyraźnie że lepsze to niż nic. Gdyby serwis oferował mecze Premier League to bym oglądał Premier League a że jest tylko ekstraklapa to wolę już się pośmiać przy naszej przaśnej lidze, niż siedzieć i się nudzić. Zawsze czas leci szybciej.

Nie ważne czy sopcast czy inne streamy. Tutaj przynajmniej nic się nie tnie i jakość jest OK. Wolę już obejrzeć ekstraklape w normalnej jakości (poza spierniczonym głosem) niż zbiór pikseli odświeżany raz na dwie minuty.
              A ja ci pisalem ze jest duzo innych rzeczy do ogladania zeby sie nie katowac czyms czego sie nie trawi i nie lubi ;) no chyba ze widziales juz wszystkie seriale, ale np. mozesz sciagnac Esmeralde sobie bo pewnie jej tez nie lubisz a i tak bedzie dla Ciebie lepsza niz polska pilka. No albo mozna pograc w sapera czy pasjansa jak ci sie nudzi w pracy...Internet daje tyle mozliwosci ze w ogladaniu tego co sie nie lubi wiekszego sensu nie ma, no chyba ze jednak chce sie to ogladac... ;)

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                Żeby coś krytykować to trzeba to znać (oglądać) w odróżnieniu od niektórych co zarzekają się, że nie oglądają (no może kiedyś trochę przypadkowo) ale mają wyrobione jednoznaczne zdanie o nieoglądanej treści i to krańcowo krytyczne. ?
                Czyli twierdzisz ze jak komus sie nie podoba to co oglada i wyrobil sobie o tym zdanie, to i tak dalej ma to ogladac i sie katowac, zeby moc wyglaszac krytyczne zdanie o tym co oglada...ciekawa teoria

Komentarz

A ja ci pisalem ze jest duzo innych rzeczy do ogladania zeby sie nie katowac czyms czego sie nie trawi i nie lubi ;)
                  Tak trudno zrozumieć że akurat na seriale nie mam dzisiaj ochoty. Chcę popatrzeć na mecze, a jedyne co mi nie tnie to ekstraklapa to oglądam ekstraklapę. Lepsze niż niejedna komedia.

Zresztą chyba po temacie o LM powinieneś się skapować że oglądam zazwyczaj mecze Legii w ekstraklapie, więc nie jest tak że nie oglądam jej wcale. A to że mam o tej lidze takie a nie inne zdanie to już inna sprawa. Właśnie oglądając te mecze mogłem sobie wyrobić taką a nie inną opinię o tej lidze. Ale widocznie dla ciebie to za trudne do zrozumienia, albo jak zwykle udajesz że nie łapiesz o co chodzi żeby tworzyć niepotrzebny OT. Stawiam na to drugie.

Komentarz

Tak trudno zrozumieć że akurat na seriale nie mam dzisiaj ochoty. Chcę popatrzeć na mecze, a jedyne co mi nie tnie to ekstraklapa to oglądam ekstraklapę. Lepsze niż niejedna komedia.

Zresztą chyba po temacie o LM powinieneś się skapować że oglądam zazwyczaj mecze Legii w ekstraklapie, więc nie jest tak że nie oglądam jej wcale. A to że mam o tej lidze takie a nie inne zdanie to już inna sprawa. Właśnie oglądając te mecze mogłem sobie wyrobić taką a nie inną opinię o tej lidze. Ale widocznie dla ciebie to za trudne do zrozumienia, albo jak zwykle udajesz że nie łapiesz o co chodzi żeby tworzyć niepotrzebny OT. Stawiam na to drugie.
                    To raczej chyba ty nie lapiesz ze jak sie cos nie podoba to nie nalezy sie zmuszac do ogladania tego, no chyba ze ktos lubi sadomasochizm i katowanie sie i sprawia mu to przyjemnosc ;)
                    Ale jak widac wyznajesz teorie, ze jak komus sie chce jesc i ma obok siebie na talerzach gow**, pizze i ostrygi to wybiera gow*** bo akurat ma na to ochote ;)
                    Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2014-08-16, 18:16.

Komentarz

Czyli jednak, kolejne prowokacje do niepotrzebnego OT.

Jak zwykle w twoim wykonaniu.

Komentarz

Czyżby problem leżał w tym że poprzedni mecz był transmitowany na nSport? Bo obecnie na meczu Piast - Ruch z dźwiękiem wszystko OK.

W każdym razie duży minus dla techników za poprzedni mecz.

Komentarz

Witam... Czy jest ktos w stanie wytlumaczyc dlaczego aplikacja na androidzie albo zawiesza sie kilka sekund po wlaczeniu transmisji albo wywala blad sie wylancza??

Pozdrawiam...

Komentarz

@FreeQ1906,
                            z jakiego urządzenia korzystasz? Proszę o podanie modelu i wersji oprogramowania.
                            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-08-23, 11:09.

Komentarz

Witam,
                              Kiedy można się spodziewać aplikacji na iOS w App store?
                              Sierpnień już się powoli kończy a informacji nadal nie ma a aplikacja mocno się przyda

Komentarz

Data pojawienia się aplikacji w App Strore, faktycznie uległa zmianie. Obecnie jest to wrzesień/październik. Niestety nie jestem w stanie podać bardziej precyzyjnego terminu. Muszę zatem prosić o cierpliwość.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+