Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ Sport Online

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Chyba masz złe informacje:
    https://play.google.com/store/apps/d...lussportonline

Pozdrawiam
    Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Android mnie niestety nie zadowala.
      Pozdrawiam.

Komentarz

Zainstalowałem, zalogowałem się i włączam odtwarzanie jakiegoś materiału i... odtwarza się przez ok. sekundę i się wiesza. Czy nc+ potrafi coś zrobić żeby to działało od razu czy wszystko będzie na nas testować?

Komentarz

Wiadomo coś o ligach zagranicznych czy też będą nadawane?

Komentarz

we wtorek już pierwsza okazja - SuperCup, ale narazie ni widu, ni słychu...
            Masz dość serwisów z głupimi obrazkami? Szukasz ciekawej rozrywki, inteligentnego humoru?

- rozrywka na zupełnie nowym poziomie!

POLECAM!

Komentarz

napisał(a) zajac1211 Zobacz post
              Wiadomo coś o ligach zagranicznych czy też będą nadawane?
              Nie liczyłbym na to. W reklamach wyraźnie mówią: "mecze ekstraklasy".
              Gdyby planowali inne ligi, to by o tym trąbili.
              Za rok może pokuszą się o rozszerzenie i jakiś frajer zgarnie premię za kolejny świetny pomysł.

Liczyłem, że to będzie coś na wzór cyfraplusonline.pl i jak zwykle się zawiodłem.
              Spece z ITI uporczywie blokują świetne rozwiązania, które były w Cyfrze, lansując swoje chore wizje (vide nc+GO).

Komentarz

Czy nikt inny nie ma takiego problemu z apką mobilną na Androida, że przy próbie włączenia transmisji lub materiału archiwalnego następuje zatrzymanie działania aplikacji?

Sprawdzałem na dwóch egzemplarzach telefonu Sony Xperia Z (obydwa z Androidem 4.4.2) i na obydwu jest taki sam problem.

Myślałem, że to jakiś tymczasowy błąd i zostanie poprawiony, ale odkąd jest dostępna ta apka to cały czas mam taki sam problem.

Raz nie wywaliła mi się apka, tylko pokazał się jakiś błąd DRM, że licencja wygasła, czy coś takiego.

Komentarz

To jest szajs który działa jak chcę. Kolejny badziew od nc+ który nie działa...

Komentarz

Udało mi się uchwycić ten błąd DRM.
                    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...5-19-46-56.png
                    Natomiast w pozostałych przypadkach próba obejrzenia jakiegoś materiału wygląda tak:
                    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...5-14-31-37.png

Komentarz

Ta aplikacja to jakaś porażka
                      Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                      Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Zróbcie coś z głosem przy transmisji meczu Łęcznej z Zawiszą (Zawiszem?) bo trzeszczy jak cholera.

Komentarz

no ja ogladam bez glosu myslalem ze po polowce cos sie zmieni ale nic z tego tylko prrrrrrrprrrrrrrrrrr

Komentarz

Widać na techników nc+ zawsze można liczyć .

Też oglądam bez głosu, w tle mam lokalne radio, którego, zresztą, technicy też nie potrafią dodać do listy radiów (czy jak to się pisze) w ich wielkiej usłudze.

Komentarz

No prosze kto tu ciagle oglada tak znienawidzona przez siebie esktraklape

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                                No prosze kto tu ciagle oglada tak znienawidzona przez siebie esktraklape
                                A co tu innego robić w pracy?

Gdyby w tym serwisie dawali Premier League to bym oglądał najlepszą ligę świata, a tak trzeba się zadowolić ekstraklapą. Przynajmniej jest się z czego pośmiać i czas leci.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+