Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ Sport Online

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) DarLuk Zobacz post
    U mnie podobnie mam najwyższy pakiet a każą mi wykupić jeszcze wyższy. To jakieś jaja są.
    Podobnie z HBO OnDemand też nie mam dostępu mimo wykupionego HBO. Każe mi wykupić HBO GO a to przecież co innego.
    O NC+Go już nie wspomne - niepoprawne dane abonenta.
    A co ma wykupione HBO do HBO OD ?
    To osobna opcja przecież i kosztuje 10zł i jest razem z HBO GO
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Zgłosiłem problem przez infolinię , przez formularz niestety zero efektów , nadal jestem pozbawiony oglądania meczy przez stronę

Komentarz

Canal + Sport Online

Witam!
        Fajnie byłoby, gdyby na stronie Canal+ Sport online było archiwum meczów już rozegranych. W dowolnym dla siebie czasie można byłoby obejrzeć dowolny mecz. Może ktoś z nc+ się wypowie, czy takie coś będzie w przyszłości?
        Pozdrawiam!

Komentarz

To co i gdzie w końcu trzeba do ch...olery wpisać, bo wpisuje już 10 razy i nic nie wchodzi. A jutro ide do roboty i chciałbym on-line obejrzeć mecz rezerw Legii.

Komentarz

dla bylych abo C+ nr klienta w pierwszym polu a w drugim 01
            dla bylych abo n nr klienta w pierwszym polu a w drugim nr umowy (ewentualnie na odwrot)
            sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
              dla bylych abo n nr klienta w pierwszym polu a w drugim nr umowy (ewentualnie na odwrot)
              Tylko który numer klienta (czy tam umowy, sam się już pogubiłem), ten z Nki czy ten nowy z nc+?

edit: różne kombinacje robiłem i cały czas komunikat że nie jestem klientem nc+. Pisze reklamacje niech się uczą.
              Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-07-25, 22:29.

Komentarz

Samsung Galaxy Tab 3 10 cali aplikacja wywala się w momencie uruchomienia transmisji System bez root'a. Szkoda że nie da się tego używać

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  Tylko który numer klienta (czy tam umowy, sam się już pogubiłem), ten z Nki czy ten nowy z nc+?

edit: różne kombinacje robiłem i cały czas komunikat że nie jestem klientem nc+. Pisze reklamacje niech się uczą.
                  W lewym piszesz Nr klienta (dawna n-ka) i po prawej numer Umowy (dawna n-ka) , założyłem konto normalnie ..

tylko też przepisz wyrażnie tekst z Obrazka !!
                  Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Dzięki, zadziałało.

Też niezłe zamieszanie. Dają nowy numer abonenta, którym trzeba się logować do ICA, bo stary nie działa, a tutaj każą podawać stare numery. Zdecydowali by się w koncu.

Komentarz

KTos sie orientuje jak bedzie z innymi ligami? w koncu stronka nazywa sie nie t-mobile ekstraklasa a canal+sport online wiec chyba nie tylko nasza lige pokaza, tym bardziej ze na androidzie na jednym z okienek wida wybor ligi i narazie jest tam aktywana nasza liga wiec moze jednak dojda pozostale i np zuzel?:>
                      Comfort+
                      mediaBOX+
                      Multi+
                      netVOD+ konto p.
                      CANAL+ VOD
                      HBO GO HB ITI
                      HBO
                      EXTRA+
                      Premium Sport &Film
                      netVOD+ Multi+
                      netVOD+ CANAL+ Platinum
                      58,3/msc

Komentarz

Dobrze by było aby inne ligi też się pojawiły. Będąc w sobotę w pracy, przynajmniej miałem możliwość obejrzenia meczu Legii z Cracovią. Na dodatek szło wszystko fajnie - zero przycinania mimo że net mobilny. Finał LM na stronie TVP Sport to był pokaz slajdów w analogicznej sytuacji.

Pewnie jednak w przypadku zagranicznych lig będzie problem z licencją, pewnie C+ poskąpił licencji na transmisje on-line tych spotkań.

Komentarz

Jakby była tylko Ekstraklasa to byłaby to kolejna kompromitacja nc+.

Komentarz

Kiedy planowany start aplikacji na iOS?

Komentarz

napisał(a) Solaris Zobacz post
                              Kiedy planowany start aplikacji na iOS?
                              Znając NC+ to w 2016r.

Komentarz

Na YouTube Canal + pojawił się filmik reklamujący usługę Online "Oglądaj na komputerze, tablecie, smartfonie!", a tu aplikacji mobilnej nadal brak

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+