Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ Sport Online

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
    Czy jest szansa na aktywowanie usługi na telefonach z systemem Windows Phone?
    Up... Mam to samo pytanie
    Ostatni raz edytowany przez Kolos5; 2015-05-26, 21:02.

Komentarz

• Aplikacja Canal+Sport Online dla urządzeń pracujących pod kontrolą Windows Phone dostępna jest od kwietnia.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Rzeczywiście działa. Jeżeli ktoś ma nadal kłopot, to może on wynikać z faktu, że instalacja nie jest dostępna dla innych regionów. Przykładowo w ustawieniach telefonu, gdy użytkownik ma podane Stany Zjednoczone - jako region, wtedy musi zmienić na Polski.

Komentarz

• U mnie na HTC Desire 620 mam tylko dźwięk. Obrazu brak

Natomiast na komputerze nie działa na Chrome. Cały czas chce aktualizować Silverlight, mimo że jest aktualny

Komentarz

• Chrome w wersji 42 i wyższych nie wspiera już Silverlight, chociaż można to zmienić:
            1. W pasku adresu wpisz chrome://flags i ENTER
            2. Włącz interfejs NPAPI
            3. Uruchom ponownie Chrome
            4. Jeżeli nadal nie będziesz mógł odtwarzać, przejdź do chrome://plugins i włącz Silverlight
            Ostatni raz edytowany przez emanuel.adisadebe; 2015-05-14, 00:00.

Komentarz

• Wszystko fajnie, tylko szkoda, że nie ma jeszcze możliwości oglądania ligi mistrzów i premier league. Czy w tej kwestii są jakieś plany?

Komentarz

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                Wszystko fajnie, tylko szkoda, że nie ma jeszcze możliwości oglądania ligi mistrzów i premier league. Czy w tej kwestii są jakieś plany?
                Jak to nie ma?

http://canalplussport.pl/liga/premier-league
                http://canalplussport.pl/liga/liga-mistrzow-uefa

Komentarz

• Na telefony ze Windows Phone nie ma.

Komentarz

• Rozumiem. ;) myślałem, że masz na myśli całą usługę.

Komentarz

• Play-offy NBA już od jutra w Canal+Sport Online.

Komentarz

• No to teraz juz tylko mozliwosc wyboru oryginalnego komentarza i jestesmy w domu

Komentarz

• napisał(a) Lukop Zobacz post
                          Play-offy NBA już od jutra w Canal+Sport Online.

Komentarz

• Czy wiecie co jest grane z aplikacją canal+sport online na Windows phone? przez ostatni tydzień nie można oglądać materiałów a o meczach na żywo można zapomnieć ... wyskakuje jakiś błąd,próbowałem ponownie zainstalować lecz żadnego rezultatu to nie dało.
                            Abonent od 2008 r. Obecnie od 01.10.2015 do 30.11.2017 pakiet Comfort + 6x C+ za 59,99 zł/mc

Komentarz

• Kiedy aktualizacja aplikacji na androida?

Komentarz

• Boks

Witam, dzisiaj jest gala w Mediolanie, a na C+ Sport Online proponujecie tylko golfa..
                                Prośba o info czy w przyszłości oferta będzie poszerzona również o boks?
                                Czy istnieje inna możliwość obejrzenia na komputerze przez Internet tego co w danym momencie leci w programie C+ Sport?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+