Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buforowanie podczas transmisji LM

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Buforowanie podczas transmisji LM

  Witam, czy są jakieś problemy z usługą podczas transmisji Ligi mistrzów ? Mam problem z oglądaniem przez stronę, bardzo często buforuje wideo. Internet 100mbps (światłowód). Może serwery nie wyrabiają ?

 • #2
  Pierwsza sprawa upewnij się czy problem nie jest po twojej stronie, czyli połączenie kablem i w miarę racjonalny sprzęt. Niestety o aspekcie sprzętu dość często się zapomina a wymagania rosną non stop.

  Druga sprawa to internet, 100Mb/s to przepływność jaką teoretycznie masz do routera brzegowego operatora co nie znaczy że taką przepływność masz do serwerów NC+. Pisanie w nawiasie światłowód nie ma sensu, bo jest to zwykłe robienie klienta w bambuko. Bez względu jak Ci operator dostarczy internet o przepływności 100Mb/s będzie on działał dokładnie tak samo, tutaj użycie kabla telefonicznego, skrętki, koncentryka czy światłowodu nie ma najmniejszego znaczenia. W chwili obecnej światłowód wychodzi dla dostawców internetu najtaniej stąd taki nacisk na tą technologię, uwierz mi wad ma on równie wiele jak i zalet.

  No i trzecia sprawa to tak jak wspominałeś serwery NC+.

  Polecam sprawdzić najpierw sprzęt używając połączenia po kablu, następnie skorzystać z połączenia internetowego innego dostawcy choćby LTE w ofercie prepaid - jeżeli scenariusz będzie ten sam to wina po stronie NC+.

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+