Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy będzie działać opcja POLECAMY ????

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kiedy będzie działać opcja POLECAMY ????

Dzień dobry.

Z uwagi na to, że od kilku tygodni nie działa należycie opcja POLECAMY znajdująca się w EPG chciałbym tą drogą uprzejmie się zapytać przedstawicieli nc+ kiedy to będzie naprawione????
    Czy w ogóle to będzie naprawione???
    Czy ktokolwiek w Waszej firmie się tym zajmuje, czy nikt ????

Z uwagi na to, że zaczęto bezpodstawnie kasować moje posty uprzejmie informuję, że będę zadawał to pytanie aż do uzyskania rzeczowej odpowiedzi.
    Ja płacę regularnie abonament i wywiązuję się ze swojej części umowy a Wy NIE.

Będę składał codzienne reklamacje dotyczące złego działania EPG i opcji POLECAMY- aż do skutku.

Wasza pogarda i buta dla abonenta jest czymś niespotykanym i "zasługuje" na to by rozpropagować informacje o tym gdzie tylko się da.
    nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

@filolog,
    postaram się ustalić na jakim etapie są obecnie prace związane z funkcjonowaniem EPG. Dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź.

P.S. Bezpodstawnie? Skoro tak twierdzisz, to wyjaśnij mi proszę co wspólnego miał Twój post dotyczący EPG z tematem wątku tj. Złote myśli? Proszę nie tworzyć OT, a Twoje posty nie będą usuwane. Jeśli chcesz kontynuować ten temat, zrób to w odpowiednim miejscu https://forum.ncplus.pl/forum/showth...=13063&page=39.

Komentarz

W sekcji "polecamy" są tylko propozycje dot. własnych kanałów platformy i to nie wszystkie. Nie ma całej paczki Canal+, nie ma HBO, nie ma kanałów tematycznych BBC itp.

Proszę ponownie o podanie informacji czy funkcjonalność "polecamy" będzie naprawiona czy też już zostanie tak jak jest???

Komentarz

napisał(a) filolog Zobacz post
        W sekcji "polecamy" są tylko propozycje dot. własnych kanałów platformy i to nie wszystkie. Nie ma całej paczki Canal+, nie ma HBO, nie ma kanałów tematycznych BBC itp.

Proszę ponownie o podanie informacji czy funkcjonalność "polecamy" będzie naprawiona czy też już zostanie tak jak jest???
        Czy to pytanie retoryczne?

Znając nc+ i podejście do spraw technicznych niczym za czasów C+, tak to już zostanie
        Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Jak obiecałem na wstępie- będę pytał aż operator się jasno określi.
          Płacimy abonament- więc to co jest niech działa należycie.
          A jak nie mogą naprawić, niech powiedzą o tym i wykastrują dekodery.

Komentarz

@filolog,
            z tego co pamiętam, kiedyś pisałeś, że masz MR Premium. Na którym z dekoderów funkcja Polecamy nie działa? Podaj mi proszę pierwsze 4 litery numeru seryjnego odbiornika.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+