Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana czasu znowu problemem !

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana czasu znowu problemem !

I znowu Fakty za tydzień o 20stej !!!!!!

Litości. Czy Wy naprawdę nie potraficie NIE ZMIENIAĆ godzin w EPG ??? Przeciez wystarczy zmienić tylko czas a nie EPG do cholery !!! EPG naziemnej jest normalne tj. Fakty w niedziele za tydzień o 19. Przeciez jak teraz usrawie to nagra mi pól godziny mamy cię !!!

Był rok kiedy myślałem że juz wreszcie problem rozwiązaliscie. Ale widzę że moja radość trwa krótko. Ciekawe czy dożyje czasu kiedy nie będę musial przy planowaniu nagrań myslec czy mi sie nagra czy nie.

O kasę potraficie się upominac a zeby pilnowac poprawnego działania nboxa to nie !

P.s. i proszę nie zamykać wątku ponieważ problemu jak widać nie jesteście w sumie rozwiązać a po co za pół roku znowu mam zakładać podobny wątek :-D

P.s. epg na polsacie kończy się na piątku.
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2015-03-22, 12:37.

Nie zakładaj, daj sobie spokój. Nikt nie uwierzy, że co pół roku systematycznie podczas zmiany czasu zawsze coś nagrywasz. Chyba, że jesteś fanem wiecznego nagrywania?

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
      Nie zakładaj, daj sobie spokój. Nikt nie uwierzy, że co pół roku systematycznie podczas zmiany czasu zawsze coś nagrywasz. Chyba, że jesteś fanem wiecznego nagrywania?
      Prawda jest taka ze nic nie oglądam ns żywo z dwóch powodów:
      1. Nie lubie reklam.
      2. Nie chcę być niewolniikiem tv.

Ponieważ jest dużo rzeczy które oglądam to zeby nie przegapić niczego to robię tak : Włączam tv np. dziś i patrzę ze dziś nagrywam cztery programy wiec ustawiam nagranie na niedzielę za tydzień by też nagrały mi sie te cztery programy. I tak codziennie. No a tu zonk i za tydzień **** :-(

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
        Prawda jest taka ze nic nie oglądam ns żywo z dwóch powodów:...
        2. Nie chcę być niewolniikiem tv.

Ponieważ jest dużo rzeczy które oglądam to zeby nie przegapić niczego to robię tak : ...(
        Bez komentarza.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

I znowu Fakty za tydzień o 20stej !!!!!!

Litości. Czy Wy naprawdę nie potraficie NIE ZMIENIAĆ godzin w EPG ??? Przeciez wystarczy zmienić tylko czas a nie EPG do cholery !!! EPG naziemnej jest normalne tj. Fakty w niedziele za tydzień o 19. Przeciez jak teraz usrawie to nagra mi pól godziny mamy cię !!!
          Prawda jest taka ze nic nie oglądam ns żywo z dwóch powodów:
          1. Nie lubie reklam.
          Nie wiedzialem, ze Fakty sa przerywane reklamami

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
            Nie wiedzialem, ze Fakty sa przerywane reklamami
            Fakty to przykład. Zamiast nich wstaw dowolny program.

Komentarz

Łączy nas to, że ja też nie lubię reklam, ale akurat pewnie wielu nas tu to łączy. Dzieli to, że ja chcę czy nie chcę już jestem "niewolnikiem telewizji", ale mam dużo czasu na jej oglądanie więc mi to nie przeszkadza. Niewolnikiem, ale nie nałogowcem.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                Łączy nas to, że ja też nie lubię reklam, ale akurat pewnie wielu nas tu to łączy. Dzieli to, że ja chcę czy nie chcę już jestem "niewolnikiem telewizji", ale mam dużo czasu na jej oglądanie więc mi to nie przeszkadza. Niewolnikiem, ale nie nałogowcem.
                Powtórzę czytelniej:

Dlatego nagrywam wszystko co chce oglądnąć i potem kasuje. Dzięki temu nie ma teksów w stylu: "Zadzwoń za chwilę bo leci mój serial", albo: "Dziś nie mogę przyjść bo leci..."

Czas na tv mam pomiędzy 20 a 23, więc nawet przysłowiowe Fakty (w sensie program informacyjny) oglądam nie wtedy kiedy jest nadawany.

Komentarz

I co nc+przedstawiciele ??? Kiedy poprawicie EPG ???

Jak zawsze w weekend mnie nie ma, więc pytanko: czy w związku z tym mam się przygotować, że niedzielne nagrania szlag trafi ?

Komentarz

@TurboLuk
                    przekazałem sprawę do Osób odpowiedzialnych za tę kwestię.

Komentarz

Bardzo proszę nOlsbita, który z dumą ogłaszał rozwiązanie po 5 latach tego problemu, o odpowiedź na pytanie:

Czemu problem znów się pojawił i czy naprawdę tak trudno go definitywnie rozwiązać ??

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+