Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EPG "gazeta" zacina się !!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• EPG "gazeta" zacina się !!!

Witam.

Po wybraniu kanału (w trybie gazety) jak "przewijam" EPG w lewo i w prawo by wybrać kanał, którego program chce zobaczyć to strasznie zamula nboxa i trzeba czekać ok. 2 sekund na każdą zmianę.

Na starym sofcie śmigało, aż miło.

Dekoder turbo.

Czy ktoś też tak ma ? Reset nie pomaga.
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-08-30, 23:36.

Też mam przycinki na gazetowym EPG.Dlatego przestałem uzywac tego trybu.Korzystam praktycznie tylko z nowego trybu lista.

Komentarz

Dalej czekam na stanowisko nc+przedstawiciela w tej sprawie.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
        Witam.

Po wybraniu kanału (w trybie gazety) jak "przewijam" EPG w lewo i w prawo by wybrać kanał, którego program chce zobaczyć to strasznie zamula nboxa i trzeba czekać ok. 2 sekund na każdą zmianę.

Na starym sofcie śmigało, aż miło.

Dekoder turbo.

Czy ktoś też tak ma ? Reset nie pomaga.

Potwierdzam, po ostatnim sofcie EPG Gazeta to porażka.

Komentarz

Czy już wiadomo kiedy to naprawicie ??

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
            Czy już wiadomo kiedy to naprawicie ??
            Dalej brak odpowiedzi...

Komentarz

I chyba nie ma co liczyć na odpowiedź, bo niby co mają napisać ??? "Przekazaliśmy do działu technicznego" ???

NC+ stało się państwem w państwie. Zero kontaktu z abonentami, coraz więcej usług się sypie, coraz mniej kontroli nad wszystkim.

Ja (kiedyś więcej pisałem na tym forum) już coraz rzadziej tu wchodzę, bo nie ma sensu pisać o tych wszystkich problemach. Bardzo mi się podoba zasada aplikacji na smartfony, ale nie ma sensu w to wchodzić bo działa jak cała nc To samo z nagrywaniem przez net.....

Gdyby wszystkie obecne usługi działały porządnie to byłaby naprawdę super platforma. Ale się pogubili, a może za mało mają ludzi do obsługi.

Po prostu od pewnego czasu korzystam z naziemnej telewizji (kupiłem dysk do tv na który nagrywam) i w ten sposób chociaż trochę się odciąłem od tej "usterkowej" platformy.

Mam nadzieję, że dożyje normalnie działającej nc+........

Na dzień dzisiejszy biorę na "przeczekanie" i pomału zmieniam przyzwyczajenia (korzystam coraz mniej z nboxa)

Komentarz

Kiedy będzie to naprawione???

Komentarz

napisał(a) citizen Zobacz post
                  Kiedy będzie to naprawione???
                  Nie gorączkuj się tak. Jak dobrze pójdzie, to przynajmniej kilka miesięcy. Niektórych błędów od kilku lat nie potrafią naprawić.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+