Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak nagrywać ze stron ???

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    Ponownie pytam się kiedy usuniecie kłamstwo z własnej strony ????
    jakby ci to najlepiej wyjaśnic...
    Wazne sprawy załatwia się u ludzi kompetentnych. Tu takich nie ma. Może by i chcieli pomóc i coś zrobić ale nie mogą bo decyzje o tym ze trza kłamać podejmowane są 4 szczebelki wyżej. Nad kłamstwami nad stroną pracuje sztab prawników i markjetingowców zatrudnionych w celu wymyslenia umiejętnego i opłacalnego kłamstwa.
    Musi być z tego jakiś zysk. na 100 osób 30 sie da namówic bo jest nc+go i nagrywanie przez internet. Z tych 30 2 sie wk..wią i zareklamują - a i tak nic nie zrobia bo w umowie o tym ani słowka
    A wracając do moderatorów i odpisywaczy enceplusowych - i tak podziwiam ich za wytrwałość To spora sztuka odpowiedzieć na tyle pytan nie znając prawidłowej odpowiedzi

Komentarz

Już działa !!!!

Hasło: numer z myślnikiem i cyfrą po

Hasło: 4 pierwsze cyfry pesel

Działa i z nlajta i z programu na głównej.

P.S. Wątek do kosza Dzięki

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Nagrywanie ze stron

Jako, że poprzedni wątek o tym temacie zamknięto ( chyba przedwcześnie )
          zakładam nowy.
          Przez stronę nlajt wykrywa mi dekoder online i wszystkie moje nagrania, ale przy próbie zlecenia nagrywania stwierdza że dekoder jest odłączony od internetu
          ze strony zaś nc+ wywala błąd logowania nr abo wpisywałem na wszystkie możliwe sposoby, a pierwsze 4 liczby pesel wiadomo że poprawnie
          Beer for Body Metal for Soul

Komentarz

napisał(a) amiwork Zobacz post
            Jako, że poprzedni wątek o tym temacie zamknięto ( chyba przedwcześnie )
            zakładam nowy.
            Przez stronę nlajt wykrywa mi dekoder online i wszystkie moje nagrania, ale przy próbie zlecenia nagrywania stwierdza że dekoder jest odłączony od internetu
            ze strony zaś nc+ wywala błąd logowania nr abo wpisywałem na wszystkie możliwe sposoby, a pierwsze 4 liczby pesel wiadomo że poprawnie
            wpisz caly numer z - np: 12555-1

A co do "odlaczony" to faktycznie pierwszy raz tez taki komunikat był. Musisz kilka razy

Nie można wymagać od nich super-usługi bo to nie ten poziom wiedzy, ale ważne że działa.

Tym bardziej, że nadchodzi długi weekend, a EPG nie sięga 9 dni - więc będę nagrywał przez nlajta.

Miejmy nadzieje, że nie padnie

Komentarz

teraz zaczęło działać na stronie, bo na nlajt ma czasem problem z przekazaniem do dekodera
              proponuję połączyć wątki i zostawić otwarty bo różnie może być i można wtedy dopisać w wątku bez konieczności zakładania nowego

Komentarz

Ok, wątki połączono.
                Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2014-04-24, 11:38.

Komentarz

teraz zaczęło działać na stronie, bo na nlajt ma czasem problem z przekazaniem do dekodera
                  proponuję połączyć wątki i zostawić otwarty bo różnie może być i można wtedy dopisać w wątku bez konieczności zakładania nowego
                  a co ci pokazuje nlajt jak klikniesz "mój nbox" ?

Komentarz

pokazuje, że jest online i po paru chwilach ściąga całą listę nagrań mojego box recordera, ale po zaprogramowaniu czegokolwiek pisze, że prawdopodobnie dekoder nie jest podłączony do sieci internet, co ciekawe kasowanie nagrań działa bezbłędnie

Komentarz

pokazuje, że jest online i po paru chwilach ściąga całą listę nagrań mojego box recordera, ale po zaprogramowaniu czegokolwiek pisze, że prawdopodobnie dekoder nie jest podłączony do sieci internet, co ciekawe kasowanie nagrań działa bezbłędnie
                      ja robilem ze najpierw wchodze do boxa a potem daje kanal i nagrywam.

Komentarz

chyba wiem co jest grane na nlajt, jeśli oglądam w danej chwili konkretny kanał np. Comedy Central to nie przyjmuje mi zleceń nagrań na tym kanale nawet w późniejszych godzinach czy dniach to samo dzieje się jeśli mam włączoną na dekoderze listę nagrań jeśli jest natomiast włączony obecnie inny kanał lub dekoder jest wyłączony to wszystko działa jak na razie ok

Komentarz

chyba wiem co jest grane na nlajt, jeśli oglądam w danej chwili konkretny kanał np. Comedy Central to nie przyjmuje mi zleceń nagrań na tym kanale nawet w późniejszych godzinach czy dniach to samo dzieje się jeśli mam włączoną na dekoderze listę nagrań jeśli jest natomiast włączony obecnie inny kanał lub dekoder jest wyłączony to wszystko działa jak na razie ok
                          Możliwe.

Mój jest wyłączony i zlecenia idą bez problemu (na razie)

Komentarz

Z ciekawości wszedłem na ten serwis, zalogowałem się i widzę status dekodera: offline. A dekoder jest online bo korzystam z nim z serwisów internetowych. O co chodzi?

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                              Z ciekawości wszedłem na ten serwis, zalogowałem się i widzę status dekodera: offline. A dekoder jest online bo korzystam z nim z serwisów internetowych. O co chodzi?
                              O nowa generacje

Komentarz

napisał(a) Maccie Zobacz post
                                O nowa generacje
                                To jak to jest działa czy nie NC PLUS może sie wypowie

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+