Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak nagrywać ze stron ???

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak nagrywać ze stron ???

Po "przyznaniu" nowego numeru abonenta stare hasło cyfrowe (potrzebne do nagrywaniu) przestało działać.

Ktoś twierdził, że trzeba podać 4 ostatnie liczby z karty w nboxie. Jednak to też nie działa.

Jak teraz ustawiać nagrania ???

W tej chwili nie ma możliwości nagrywania przez strony www. Nie mam również informacji jakoby taka możliwość miała być udostępniona w najbliższym czasie.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
      W tej chwili nie ma możliwości nagrywania przez strony www. Nie mam również informacji jakoby taka możliwość miała być udostępniona w najbliższym czasie.
      To czemu na stronie programu jest klawisz "nagraj" ?

Czy to znaczy, że kolejną rzecz, którą zrobiła N-ka likwidujecie ???

Jak to się ma do strony: http://ncplus.pl/poznaj-nc-plus/podl...r-do-internetu

Podłącz dekoder do internetu

netVOD+ - ponad 7 000 filmów i programów na życzenie! Oglądaj jeszcze więcej, kiedy tylko masz na to ochotę.
      nagrywanie przez Internet - wystarczy komputer i przeglądarka internetowa.
      nagrywanie przez komórkę - nagrywaj dowolne programy w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na ziemi.
      wypożyczasz filmy VOD - za pomocą jednego przycisku na pilocie.
      filmy prosto z YouTube - przeglądaj ulubione filmiki z Youtube.com na ekranie telewizora.
      Portal+ - w jednym czasie możesz oglądać program i przeglądać informacje na ekranie telewizora.
      gry - graj z całą rodziną w gry dzięki dekoderowi turboBOX+ i mediaBOX+.
      Moje Polskie Radio - podłącz dekoder do Internetu i korzystaj z unikatowego serwisu zawierającego blisko 100 radiowych kanałów tematycznych, w tym wszystkie programy Polskiego Radia.
      Tuba.FM - podłącz dekoder do Internetu i włącz serwis muzyczny Tuba.FM, który sam dopasowuje muzykę do gustu słuchaczy.
      Radio+ - ponad 400 internetowych stacji radiowych w najwyższej jakości dźwięku.
      Music+ WIMP - serwis muzyczny to aż 20 mln utworów polskich i zagranicznych artystów dostępny w ramach jednego miesięcznego abonamentu na Twoim dekoderze, PC/MAC, tablecie i smartfonie. Wybierz dogodną dla siebie opcję WiMP Basic lub WiMP Premium.
      nc+GO - oglądaj na żywo kanały telewizyjne i zamawiaj filmy VOD w dowolnym miejscu i czasie, dzięki rewolucyjnej aplikacji nc+GO na tablety i smartfony.
      Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-04-14, 11:12.

Komentarz

W tej chwili jak wiesz nie wszyscy są jeszcze zmigrowani, w związku z czym taką możliwość jeszcze mają na zasadzie jak dotychczas w n. Nie powiedziałem też, że w ogóle nie będzie nigdy takiej funkcjonalności. W tej chwili jej nie ma. Wiem też, że trwają prace nad taką funkcjonalnością, ale ciężko mi powiedzieć kiedy się pojawi, bo nie mam takich informacji.

Komentarz

Widzę, że plan jest konsekwentnie realizowany.
          Wszystkie dobre rzeczy zarówno z Cyfry, jak i n są usuwane.
          To się nazywa rozwój.
          Brawo!

Komentarz

W tej chwili jak wiesz nie wszyscy są jeszcze zmigrowani, w związku z czym taką możliwość jeszcze mają na zasadzie jak dotychczas w n. Nie powiedziałem też, że w ogóle nie będzie nigdy takiej funkcjonalności. W tej chwili jej nie ma. Wiem też, że trwają prace nad taką funkcjonalnością, ale ciężko mi powiedzieć kiedy się pojawi, bo nie mam takich informacji.
            To czemu na stronie nie usuniecie (czasowo) informacji, że można zlecać nagranie przez internet ???

Poza tym Twoja poprzednia informacja "Nie mam również informacji jakoby taka możliwość miała być udostępniona w najbliższym czasie", może świadczyć, że taka funkcja może pojawić się np. za rok, więc proszę o poprawkę na stronie.

Komentarz

W tej chwili jak wiesz nie wszyscy są jeszcze zmigrowani, w związku z czym taką możliwość jeszcze mają na zasadzie jak dotychczas w n.
              Ja jestem już w NC+ od roku i mi nadal działa mimo tego że już raz abonowałem na to co mam w podpisie

Komentarz

Widocznie masz stary numer abonenta, który jest inny niż numer umowy.

Ciesz się i nagrywaj póki możesz, bo niedługo i Tobie zabiorą tą funkcje

Komentarz

W tym momencie jest to cedlowe wprowadzanie przyszlego (i obecnego) klienta w błąd.
                  PINOL
                  --
                  CLRA TURBO & wifibox

Komentarz

DWIE TWOJE INFORMACJE, WZAJEMNIE ZAPRZECZAJąCE SOBIE, wiem, ze to nie trudne napisać jednolity tekst, choćby kilka razy
                    Ja KOBIETA muszę się wstydzić takiej informacji...
                    Oko za Oko
                    pozdrawia miluśkich forumowiczów Janina :

Komentarz

W mojej wypowiedzi pojawiło się określenie czasu. To, że w tej chwili nie ma i najbliższym czasie nie będzie opcji nagrywania przez internet nie oznacza, że takiej funkcji w ogóle nie będzie.

Moim zdaniem wypowiedzi są jasne. Ponadto wyżej ponownie sprecyzowałem je.

Komentarz

W mojej wypowiedzi pojawiło się określenie czasu. To, że w tej chwili nie ma i najbliższym czasie nie będzie opcji nagrywania przez internet nie oznacza, że takiej funkcji w ogóle nie będzie.

W związku z tym proszę poprawić na stronie, bo AKTUALNIE nie ma tej usługi !!!!

Komentarz

Gdyby prawdę zaczęli pisać to byłby ruch w niepożądanym kierunku

Komentarz

Ze stron sie nie da,z poziomu tableta sie nie da ale naliczać za niechciane usługi sie da?

Komentarz

Ponownie pytam się kiedy usuniecie kłamstwo z własnej strony ????

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+