Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem zmiany czasu powraca !!!!

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) danielqs Zobacz post
    1. Napisalem ci co leci przed i po programie. Dobrze ze sie w koncu przyznales ze nie wiesz o co chodzi i nie rozumiesz jak to zrobic.

2. No to faktycznie ten program to sprawa zycia i smierci ;) Nagraj sobie go w sobote i powtorke programu sobotniego, ktorego nie nagrasz wtedy. Albo obejrzyj go sobie na ipli.
    W sobotę nagrywa się w tym czasie film

P.S.Wyprzedzając twoje pytanie to powtórka fiilmu w sobotę jest w czasie gdy też coś nagrywam Niestety muszę tak "lawirować" bo nie chcą odblokować nagrywania dwóch programów jednocześnie.
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-03-28, 10:33.

Komentarz

No i oczywiscie powtorka tego filmu tez jest tylko raz.
      Juz ci mowilem nagraj sobie powtorke w niedziele, godzine przed i godzine po powtorce i po problemie. Chyba ze tez wtedy cos nagrywasz czego nie mozesz nagrac kiedy indziej. Ale skoro masz wlaczone nagrywanie 24h na dobe to ciekawe kiedy ogladasz to co nagrales. Albo obejrzyj sobie na ipli skoro nie przezyjesz bez obejrzenia.

Komentarz

No i oczywiscie powtorka tego filmu tez jest tylko raz.
        Juz ci mowilem nagraj sobie powtorke w niedziele, godzine przed i godzine po powtorce i po problemie. Chyba ze tez wtedy cos nagrywasz czego nie mozesz nagrac kiedy indziej. Ale skoro masz wlaczone nagrywanie 24h na dobe to ciekawe kiedy ogladasz to co nagrales. Albo obejrzyj sobie na ipli skoro nie przezyjesz bez obejrzenia.
        Pozwól, że mimo Twoich propozycji jeszcze raz poproszę nc+przedstawicieli o korektę EPG

Komentarz

Jak widac przedstawiciele pozostaja glusi na Twoje prosby, wiec nie zostaje ci nic innego jak obejrzec sobie program w internecie, jesli nie bedziesz go umial inaczej nagrac

Komentarz

Witam.

EPG zostało poprawione.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Jak widac przedstawiciele pozostaja glusi na Twoje prosby, wiec nie zostaje ci nic innego jak obejrzec sobie program w internecie, jesli nie bedziesz go umial inaczej nagrac
              Wcale tak nie było. Pisałem z Turbolukiem w korespondencji mailowej i w chwili obecnej czekałem na informację od osób odpowiedzialnych w tym temacie aby mieć pewność, ze działa. Sprawdziłem w tej chwili działa jak powinno.

@Turboluk proszę o sprawdzenie czy i u Ciebie jest jak być powinno.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                Sprawdziłem w tej chwili działa jak powinno.

Ludzie ale skąd Wy wiecie czy działa jak powinno skoro jeszcze zmiana czasu nie nastąpiła i czort jeden wie, czy po zmianie nagra się to co trzeba, czy co innego ?

Tak z ciekawości pytam... Macie szklaną kulę czy siódmy zmysł ?

Komentarz

Może niech wypowiedzą się ci co wiedzą, że po zmianie czasu nie zadziała tak jak trzeba i skąd to wiedzą?

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                    Wcale tak nie było. Pisałem z Turbolukiem w korespondencji mailowej i w chwili obecnej czekałem na informację od osób odpowiedzialnych w tym temacie aby mieć pewność, ze działa. Sprawdziłem w tej chwili działa jak powinno.

Dziękuje. Działa

Temat do zamknięcia (mam nadzieje, że na zawsze, a nie do listopada )

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+