Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak pełnych opisów APP>Szukanie Programów

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Brak pełnych opisów APP>Szukanie Programów

  Powrócił brak pełnych opisów programów w wyszukiwarce APP>Szukanie Programów . Po znalezieniu i wybraniu info filmu opisy sa tylko 2 linijkowe , brak np nr odcinka. Reset prosty nie pomaga .

 • #2
  Sprawdziłem na naszym CLRA i jest ok tzn. opisy wyświetlają się w całości. Jaki masz dekoder?
  U kogoś jeszcze występuję taki problem?

  Komentarz


  • #3
   Dekoder turbobox CLRA, po jeszcze jednym resecie wszystko się wyświetla ,ale po przeglądnięciu kilku tytułów znów są skrócone opisy .
   Przeszukałem forum , w tamtym roku też były wpisy z takim problemem . Jeśli to tylko u mnie to musze poczekać na oglądnięcie nagrań przed resetem całkowitym.

   Komentarz


   • #4
    A próbowałeś przywrócić ustawienia domyślne (bez czyszczenia dysku)?

    Komentarz


    • #5
     Tak , właśnie to miałem na myśli pisząc o prostym resecie .

     Komentarz


     • #6
      Wykastrowane opisy EPG w wyszukiwarce programów

      Powrócił problem, który występował w moim turbaczu przed ostatnią aktualizacją softu, ale wraz z jej wprowadzeniem zniknął. Zdziwiłem się, bo przecież od tamtego czasu nie było żadnej kolejnej aktualizacji softu.

      Mój turbacz jest z serii CLRA, mam konwerter Twin Monoblock. Po przejściu na dowolny kanał z Astry, dla którego jest dostępne EPG, i powrocie na dowolny kanał z Hotbirda, wyszukiwarka programów działa nieprawidłowo. Polega to na tym, że opisy programów znalezionych w wyszukiwarce są straszliwie okrojone, nawet o 90%, względem pełnych opisów wyświetlanych w EPG. Nie zawierają nawet numeru odcinka. Problem ustępuje po ponownym uruchomieniu dekodera, ale przecież nie o to chodzi, żeby w celu normalnego korzystania z wyszukiwarki co chwila restartować dekoder. Sam z wyszukiwarki korzystam bardzo często i głównie ze względu na tę funkcję dekodera nie przeszedłem przy ostatnich perypetiach nc+ do Cyfrowego Polsatu.

      Proszę o usunięcie tej usterki przy najbliżej aktualizacji oprogramowania. Proszę nc+ przedstawiciela o przekazanie tego postu osobom odpowiedzialnym za oprogramowanie dekoderów.
      Ostatni raz edytowany przez leszek1976; 2013-07-08, 11:28.
      Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

      Komentarz


      • #7
       Też mi to wróciło tydzień temu założyłem o tym temat
       http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=64888

       Komentarz


       • #8
        U mnie wykastrowane opisy w wyszukiwarce pojawiają się, jeśli wcześniej włączę jakiś kanał z Astry (i prawdopodobnie, gdy dla tego kanału jest dostępne EPG). Więcej tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=64950
        Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

        Komentarz


        • #9
         Po aktualizacji błąd nadal występuje. Najpierw wyszukałem program Starożytni kosmici. Wszystko OK, opisy kompletne. Wystarczyło, że przeskoczyłem po kilku kanałach z Astry (CNN, TV Trwam i jakiś niemiecki) i zaraz po użyciu wyszukiwarki opisy Starożytnych kosmitów były wykastrowane (1-akapitowe). Być może błąd nie jest związany z wyświetlaniem EPG kanałów z Astry, ale z samym przeskoczeniem na kanał z Astry, bo jeśli się nie mylę po dzisiejszej aktualizacji EPG kanałów z Astry jest zablokowane, a błąd mimo to występuje dalej.

         Edit: Aby błąd powrócił, wystarczy przełączyć na 1 dowolny kanał z Astry. Teraz przełączyłem na Sky News, wróciłem na Hotbirda i opisy w wyszukiwarce znowu 1-akapitowe. Przypominam, że po każdym powrocie błędu jego usunięcie wymaga za każdym razem ponownego uruchomienia dekodera.
         Ostatni raz edytowany przez leszek1976; 2013-07-15, 10:21.
         Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

         Komentarz


         • #10
          Niestety po dzisiejszej aktualizacji oprogramowania nadal mam ten problem .

          Komentarz


          • #11
           Panowie proszę o nie powielanie wątków już istniejących gdyż jest to niezgodne z regulaminem.
           Połączyłem oba założone przez wątki gdyż ze sobą korespondują.
           ponadto informuję, że przekazałem sprawę do weryfikacji i proszę Was o cierpliwość. Jeżeli tylko otrzymam informację zwrotną to dam znać.

           Komentarz


           • #12
            Niestety nadal po wejściu na dowolny program z Astry a następnie po powrocie do programów HB i właczeniu funkcji APP>szukanie programów, opisy wyszukanych filmów, są okrojone do 2 linijek. Np nie można zobaczyć , który to odcinek.
            Pomaga jedynie reset dekodera ale do ponowego przełączenia na któryś kanał z sat Astra.

            Komentarz


            • #13
             Dziękuję za przypomnienie.
             Obecnie niestety nie wiele mogę powiedzieć w sprawie tego problemu. Cały czas pracujemy nad rozwiązaniem.

             Komentarz

             Pracuję...
             X
             nc+