Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak epg od 21 kwietnia na dekoderach ADB

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Moze w niedziele zmienia oprogramowanie na tkaie jak w dekoderach Cyfry+ gdzie EPG jest, albo nie ma w zaleznosci jak nadaje nadawca kanalu

Komentarz

ONI mnie rozbrajają

Zadzwonilem, by upewnić się, że jestem w n a nie durnej nc- i ze zaplace w kwietniu 89 zl. a nie kosmiczne 119. Przy okazji spytalem o naprawe epg. Panienka tylko wycedzila:

"Nadal trwają prace"

I oczywiscie nie wie jak dlugo jeszcze

Komentarz

u mnie już działa

Komentarz

AWARIA USUNIETA PO......5 DNIACH !!!!!!!!

Rzeczywiście działa

Po 5 dniach naprawy przez 24 h fachowcy wygrali Nalezy im sie premia......... haha

Zartuje - tak dluga usterka to raczej wilczy bilet i na bruk - PORAZKA i WSTYD !!!!!

Komentarz

Cieszymy się razem z Tobą, mamy też nadzieję, że już nie będziesz pojawiał się w prawie każdym wątku i paplał o EPG.
            A dlatego piszę "my" bo jest nas naprawdę wielu.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
              Cieszymy się razem z Tobą, mamy też nadzieję, że już nie będziesz pojawiał się w prawie każdym wątku i paplał o EPG.
              A dlatego piszę "my" bo jest nas naprawdę wielu.
              Teraz to wielkie nic, ja achodzil TVS kanal nic nie znaczący to dopiero byla jazda cała n-ka miala dosc, i na odczepnego wsadzila ten kanal bodajze wtedy na 8 miejsce na nboxach.

Komentarz

Na ncplus.pl program także tylko do 20.04.
                Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Znowu nie ma epg od.środy dla niektórych kanałów.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+