Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zmiana czasu i dla nc+ nie do opanowania !

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zmiana czasu i dla nc+ nie do opanowania !

Widze po epg na przyszla niedziele ze niestety w dalszym ciagu zmiana czasu jest niedoprzeskoczenia nawet dla technikow nc+ !!!

Fakty wg epg sa o godz 20 a setki razy podpowiadalem ze wystarczy nie grzebac w epg tylko zmienic godzine na wyswietlaczu i wszystkie zaplanowane nagrania sie poprawnie nagraja.

Ale coz technicy wiedza lepiej.

Dla mnie nowa generacja nastapi wtedy kiedy dwa razy do roku nie bede mial skopanych nagran !!!!!!

mija kolejny rok, a problem dalej jest..........

Już za tydzień kolejny raz będziemy mieli problem z nagraniem zaplanowanym.......

Ech...... XXI wiek, latamy na Marsa, a zmiana czasu jest nie do opanowania.......

Mam pytanie do techników:

Czemu (choć co pół roku o to proszę) w EPG nie możecie podawać "prawdziwej" godziny emisji ????

Np Fakty wg Was w niedzielę są o godz. 18 !!!!!!! A przecież są o 19 !!!!!

Gdybyście "ciągneli" EPG normalnie to w nocy tylko zegar by się przestawił, a zaplanowane nagrania nagrałyby się prawidłowo.

Proste ??????? Czemu tak komplikujecie i sobie i nam abonentom ???

Czy któraś gazeta albo telegazeta podaje, że w niedziele Fakty są o 18 ????

Nawet EPG w naziemnej cyfrowej podaje godz 19 !!!!!

Bardzo proszę o "rzeczowe" wyjaśnienie.

Komentarz

Większym problemem jest wciąż kontynuowana coroczna dwukrotna zmiana czasu mimo jej bezsensu i mimo już kilkakrotnych zapowiedzi na świecie rezygnacji z przeprowadzania zmian czasu.

Komentarz

Od rana na forum byli nc+przedstawiciele i mimo to nie odpisali.

Proszę więc ponownie odpowiedzieć:

Czemu nie podajecie EPG zgodnie z czasem ??

(to umożliwi prawidłowe zlecanie nagrań)

Nigdzie (ani w gazetach, ani na dvb-t, ani w programach w necie) nikt nie "przesuwa" EPG tylko zegary systemowe.

Proszę o odpowedź

Komentarz

A niektórzy tutaj marzą o tym żeby można było zaplanować nagranie całego sezonu serialu, a tu zwykła zmiana czasu jest nie do przeskoczenia .

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
            Ech...... XXI wiek, latamy na Marsa, a zmiana czasu jest nie do opanowania.....
            .
            Nie żartuj, przecież nie jesteśmy w stanie zmienić czasu.

Komentarz

I ponownie pytam nc+przedstawicieli:

Czemu nie możecie jak w DVB-T podawać P R A W I D Ł O W E G O czasu w EPG ???

Na TVN u was Fakty w niedzielę o godz. 18 (!!!), a na DVB-T bez zmian o 19. Czyli można !!!!

Komentarz

Czy jest szansa na uzyskanie odpowiedzi ? Czy kolejny raz "przemilczycie" temat zmiany czasu ???

Czemu nie możecie jak w DVB-T podawać P R A W I D Ł O W E G O czasu w EPG ???

Na TVN u was Fakty w niedzielę o godz. 18 (!!!), a na DVB-T bez zmian o 19. Czyli można !!!!

Komentarz

Czy jest szansa na uzyskanie odpowiedzi ? Czy kolejny raz "przemilczycie" temat zmiany czasu ???
                  Niby jakiej odpowiedzi oczekujesz? Skoro od 7 lat tego nie poprawili to chyba oczywiste, że nie poprawią tego do soboty.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że możecie śmiało planować nagrania pomimo błędnej godziny. Dekoder po aktualizacji czasu, automatycznie przesunie czas o godzinę i wasz program zostanie poprawnie nagrany.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                      Z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że możecie śmiało planować nagrania pomimo błędnej godziny. Dekoder po aktualizacji czasu, automatycznie przesunie czas o godzinę i wasz program zostanie poprawnie nagrany.
                      Mam nadzieję, że ten od kogo otrzymaliście te informacje naprawdę wie co mówi. Od istnienia n miało miejsce 13 zmian czasu i nigdy to nie zadziałało w ten sposób, a nikt nie informował o jakichkolwiek zmianach wprowadzonych w tym zakresie.
                      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Sprawdziłem dodatkowo i widzę, że podany przykład "Fakty" na TVN jest w EPG o poprawnej godzinie.
                        Sprawdźcie u siebie.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                          Sprawdziłem dodatkowo i widzę, że podany przykład "Fakty" na TVN jest w EPG o poprawnej godzinie.
                          Sprawdźcie u siebie.
                          Sprawdziłem też i faktycznie !!!!!!!!!

Zaryzykuje i zrobie 2 nagrania i zobaczymy.

Jeśli to faktycznie będzie działać to ten dzień wpiszemy do historiii ;) Po tylu latach !!!!!!!

SZOK i Wielkie dzięki bo to było naprawdę upierdliwe

Nasuwa się pytanie: Co spowodowało tak dużą zmianę ??? Dotychczas to było niewykonalne dla techników. (nie jest to też sprawa mojej upierdliwości, bo o to męczę od początku istnienia nboxa recordera)

Jestem pod wielkim wrażeniem !!! Szacun
                          Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-10-23, 13:41.

Komentarz

...

Nasuwa się pytanie: Co spowodowało tak dużą zmianę ??? Dotychczas to było niewykonalne dla techników.

Jestem pod wielkim wrażeniem !!! Szacun
                            No chyba nie Cyfra
                            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Wreszcie mogę zapomnieć o starym magnetowidzie, który na feralne niedziele odkurzałem i podłączałem

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+