Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EPG+.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• EPG+.

EPG+ czyli tak naprawdę Electronic Program Guide.
    Jest to elektroniczny przewodnik po kanałach, który daje Wam możliwość sprawdzenia programu telewizyjnego z 7 dniowym wyprzedzeniem.
    Jest on bardzo praktyczny i pomaga utrzymać w salonach porządek!
    Wszak już nie muszą się pod stolikiem kawowym piętrzyć stosy drukowanych gazet z "rozkładem jazdy" na kolejny tydzień.

Czy użytkowanie telewizji satelitarnej bez EPG+ było by proste? A może dla niektórych z Was byłoby już niemożliwe?

Witajcie,

dziś wprowadzona zostanie zmiana w sposobie wyświetlania informacji EPG. Pierwsze trzy dni, będą tak jak dotychczas zawierały pełne opisy programów, natomiast kolejne pozbawione będą długich i szczegółowych informacji. Wprowadzona zmiana ma na celu poprawę pracy dekoderów ADB.

Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      Witajcie,

dziś wprowadzona zostanie zmiana w sposobie wyświetlania informacji EPG. Pierwsze trzy dni, będą tak jak dotychczas zawierały pełne opisy programów, natomiast kolejne pozbawione będą długich i szczegółowych informacji. Wprowadzona zmiana ma na celu poprawę pracy dekoderów ADB.

Pozdrawiam.
      Czyli jak dziś zaplanuje nagranie na środę, to nbox zapamięta krótki czy długi opis ??

P.S. Interesuje mnie to bo w piątlki ustawiam nagrania od soboty do piątku i potem oglądam to co nagrałem. Czasem nawet po 2 miesiącach. Czy wybierając film po dwóch miesiącach do obejrzenia będę widzial pełny opis czy po prostu "Film fabularny" i będę musiał gdzieś zapisywać o czym to było ?

Komentarz

@TurboLuk,
        ustalam szczegóły. Niebawem dam znać.

Komentarz

Witajcie,

Pozdrawiam.
          Hmm, szczerze mówiąc to nie jest rozwiązanie problemu u źródła tylko minimalizowanie jego skutków. A co jesli dalej będzie zamulać?? Wtedy będzie tylko program na najbliższe 3 dni, albo w ogóle nie będzie opisów.

Ja działam podobnie jak TurboLuk tzn. w weekend przeglądam program wybranych stacji na cały tydzień i programuje nagrania. W momencie gdy znikną szczegóły to może sie okazać, żę zabraknie informacji.
          Pytanie jakie nasuwa mi się od razu:
          Czy przykładowo będzie informacja na temat tego jaki odcinek serialu będzie emitowany?? Bo to nie jest w tytule tylko w szczegółach. Bez tego to programowanie na cały tydzień jest niemożliwe.

Komentarz

Właśnie spojrzałem w ten nowy wynalazek nowej generacji
            To mają być jakieś żarty??? chociaż dajcie numery odcinków seriali i programów odcinkowych.

Komentarz

@TurboLuk,
              ustalam szczegóły. Niebawem dam znać.
              To może najpierw ustalcie, a potem róbcie zmiany, żeby potem nie było, że dziś ustawie nagranie na przyszły tydzień, a potem zobacze w opisie tekst "Film fabularny... opisu szukaj sobie w internecie"

Komentarz

Kolejna innowacja w super nowoczesnej platformie. Może całkowicie wyłączcie EPG. Wszak w latach '90 takiego luksusu nie było i też się tv oglądało .

Komentarz

Nka się rozwijała, a Nc+ zwija to co N wypracowało.

Cofamy się coraz bardziej, najpierw 3D teraz EPG.

Co będzie potem ? Obraz czarno-biały? Nieme filmy ?

Komentarz

To chyba jakaś parodia? Przeboleje brak opisów, ale niby jak mam nagrywac do przodu bez numerów odcinków?
                    PINOL
                    --
                    CLRA TURBO & wifibox

Komentarz

To się robi naprawdę śmieszne, zamiast się rozwijać to oni robią po kilka kroków w tył. Święte słowa Turboluk to co nka wprowadziła i upowszechniła to nc+ zabiera i wmawia nam że to dla dobra abonamentów.

Komentarz

Wracamy do czasów starej najgorszej Cyfry. Brak nowych technologii, haracz za dekoder, dodawanie hurtowo śmieci w SD, teraz EPG. Pamiętam będąc jeszcze abo Cyfry że na tym ich złomie (za który musiałem płacić 10zł miesięcznie haraczu) EPG też działało tak że wolałem wydać co tydzień kase na To i Owo i mieć wszystko pod ręką.

Najlepsze jest to że konkurencja nie musi nic robic. NC+ samo się wykańcza.

Komentarz

Jak dla mnie to widze roznice na + z tym ze chyba przestalo znikac EPG na ADB 5800, do tej pory w ciagu kilkunastu minut raz byly opisy a raz bylo wyswietlane ,,brak informacji''

Dzis nie widze tegoproblemu
                          Comfort+
                          mediaBOX+
                          Multi+
                          netVOD+ konto p.
                          CANAL+ VOD
                          HBO GO HB ITI
                          HBO
                          EXTRA+
                          Premium Sport &Film
                          netVOD+ Multi+
                          netVOD+ CANAL+ Platinum
                          58,3/msc

Komentarz

napisał(a) piotrekj66 Zobacz post
                            Jak dla mnie to widze roznice na + z tym ze chyba przestalo znikac EPG na ADB 5800, do tej pory w ciagu kilkunastu minut raz byly opisy a raz bylo wyswietlane ,,brak informacji''

Dzis nie widze tegoproblemu
                            A wiesz jak by sprzęt hulał bez EPG !!!!

W końcu program jest w internecie, a nagrywanie da się ustawić bez EPG - podajesz czas, kanał i piszesz jak to nagranie ma się nazywać Wróćmy do ShowView
                            Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-01-17, 13:33.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                              A wiesz jak by sprzęt hulał bez EPG !!!!

W końcu program jest w internecie, a nagrywanie da się ustawić bez EPG - podajesz czas, kanał i piszesz jak to nagranie ma się nazywać
                              W ostateczności można skiknąć do kiosku po To i Owo. Trochę ruchu nie zaszkodzi, to tak nawiązując do Twojego postu o dezaktywacji pilotów .

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+