Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BRAK EPG!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Regina55
    założył(a) wątek BRAK EPG!!

BRAK EPG!!

Witam! Od 18 marca mam problem z EPG, BRAK ramówki programów od 25 marca, aż po następne dni. Wiem, ze to nie u mnie, bo robiłam już RESET, wysłaliście mi już nowe uprawnienia, wyszukałam na nowo kanały i uruchomiłam na nowo dekoder. Czytałam tu na forum i widzę, że inni mają to samo. Kiedy naprawicie tą AWARIĘ, bo to jest AWARIA! Nie chce słyszeć, że to u mnie, bo to nie prawda. Mój dekoder działa ładnie i sprawnie. Nawet nie mam już zakłóceń, które miałam przez pół roku. Mam na myśli piksele. Brak EPG na tak koło 95% kanałów.

Brak EPG na tych kanałach; TVP2 HD, TVN HD, TV4, TV6, ZOOM TV, TVS, TVP SERIALE, TVN FABUŁA, SUPER POLSAT, TVP ROZRYWKA, TVN STYLE, TLC HD, DOMO+, TRAVEL CHANNEL, POLSAT VIASAT EXPLORE, BBC BRIT, ANIMAL PLANET, POLSAT VIASAT NATURE, CRIME+INVESTGATION POLSAT, FOX COMEDY HD, COMEDY FAMILY HD, PULS2, NICKTOONS HD, NICK JR., CARTOON NETWORK, POLSAT JIM JAM, FOKUS TV, WELLBEING NETWORK, POLSAT MUSIC HD, TO!TV, TVP INFO, TVN24, TVN24 BIS i na wielu innych kanałach.

Dlatego pytam, kiedy naprawicie EPG?

• citizen
    replied
    Brak odpowiedzi - czyli nigdy nie będzie EPG na 7 dni, tak jak kiedyś było. Porażka... tylko tak dalej

Leave a comment:

• citizen
    replied
    napisał(a) citizen Zobacz post
    Może ktoś z nc+ się wypowie w sprawie EPG.
    Ponawiam pytanie.

Leave a comment:

• scieslak
    replied
    W dekoderze turbo nie ma, powinno być np. od dzisiaj do czwartku tak jak kiedyś.
    w drugim poście pod spodem sprostowałem że jednak mi się przywidziało
    ps.
    też mam turbacza

Leave a comment:

• citizen
    replied
    Może ktoś z nc+ się wypowie w sprawie EPG.

Leave a comment:

• citizen
    replied
    napisał(a) scieslak Zobacz post

może mi się zdaje ale chyba powróciło siedmiodniowe EPG ?
    W dekoderze turbo nie ma, powinno być np. od dzisiaj do czwartku tak jak kiedyś.

Leave a comment:

• scieslak
    replied

jednak tylko mi się zdawało - za piękne żeby było prawdziwe

Leave a comment:

• scieslak
    replied

Kiedy zostanie przywrócone EPG na 7 dni?

Leave a comment:

• citizen
    replied
    może Aleksandra_nc+ zamiast kasować posty jak popadnie wyjaśni chociaż brak siedmiodniowego EPG
    Kiedy zostanie przywrócone EPG na 7 dni?

Leave a comment:

• citizen
    replied
    może Aleksandra_nc+ zamiast kasować posty jak popadnie wyjaśni chociaż brak siedmiodniowego EPG
    No to czekamy na odpowiedź...

Leave a comment:

• scieslak
    replied

Leave a comment:

• scieslak
    replied

Ale to nie zmienia faktu że EPG jest na 6 dni, kurcze...
    właśnie zawsze było na 7 dni i komu to przeszkadzało

Leave a comment:

• citizen
    replied

do soboty 14 kwietnia godz. 01:15 film JULIETA to się zgadza ale dalsze godziny brak-chyba że u Ciebie jest inaczej?
    Tak, masz rację na Canal+ o godz. 01:15 film Julieta, a na pozostałych kanałach jest do godzin nocnych a nie na później. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Ale to nie zmienia faktu że EPG jest na 6 dni, kurcze...

Leave a comment:

• scieslak
    replied

No to ciekawe, u mnie tak jak pisałem EPG Lista program na 7 dni czyli do przyszłej soboty.
    do soboty 14 kwietnia godz. 01:15 film JULIETA to się zgadza ale dalsze godziny brak-chyba że u Ciebie jest inaczej?

Leave a comment:

• citizen
    replied

Przed chwilą sprawdzałem na swoim turbo i EPG tabela, lista, gazeta wszystkie program tylko na 6 dni.
    No to ciekawe, u mnie tak jak pisałem EPG Lista program na 7 dni czyli do przyszłej soboty.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+