Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BRAK EPG!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Regina55 Zobacz post
    P.S.: Nie wiem jak, ale EPG znowu działa. Chyba dlatego, że zrobiłam to --> weszłam w ustawienia, następnie wyszukałam diagnostyka i weszłam w informacje o systemie i nacisnęłam żółty przycisk na pilocie (uruchom ponownie dekoder). I po kilka minutach wróciło wszystko w EPG. Zrobiłam to dwa razy i po drugim razie zadziałało. Ale mają coś z tym EPG. Jest gówniany i tyle..
    EPG od paru dni jest na 6 dni, a było na 7 liczone od dnia następnego. Ale co się dziwić ta platforma od paru lat się cofa.

Komentarz

napisał(a) citizen Zobacz post
      EPG od paru dni jest na 6 dni, a było na 7 liczone od dnia następnego. Ale co się dziwić ta platforma od paru lat się cofa.
      Dokładnie. A nie mam wielkiego wyjścia i muszę mieć nc+, bo u mnie kablówek nie ma, a mieszkam w bloku w Zatorach. To gmina, koło miasta Pułtuska. A szkoda, bo kablówki w tym wypadku są o 65% lepsze nisz cyfrówki. Gdybym mogła to bym znowu wróciła do kablówek. Ale nie mogę.

Komentarz

Wczoraj do nich dzwoniłem konsultant wciskał mi kit że jest poprawnie tak jak wyświetla na 6 dni,he he a wczesniej to jak bylo na 7 dni to był błąd,brawo ta platforma.

Komentarz

napisał(a) jacewluk Zobacz post
          Wczoraj do nich dzwoniłem konsultant wciskał mi kit że jest poprawnie tak jak wyświetla na 6 dni,he he a wczesniej to jak bylo na 7 dni to był błąd,brawo ta platforma.
          Dokładnie... ale z drugiej strony dobrego mają dealera z lekami...stan otumanienia.

Komentarz

Taka ciekawostka w dekoderze turbo:
            EPG Gazeta - program na 6 dni
            EPG Lista - program na 7 dni
            Takie rzeczy tylko w platformie nc+, w końcu najnowocześniejsza...

Komentarz

Taka ciekawostka w dekoderze turbo:
              EPG Gazeta - program na 6 dni
              EPG Lista - program na 7 dni
              Takie rzeczy tylko w platformie nc+, w końcu najnowocześniejsza...
              Przed chwilą sprawdzałem na swoim turbo i EPG tabela, lista, gazeta wszystkie program tylko na 6 dni.

Komentarz

napisał(a) scieslak Zobacz post

Przed chwilą sprawdzałem na swoim turbo i EPG tabela, lista, gazeta wszystkie program tylko na 6 dni.
                No to ciekawe, u mnie tak jak pisałem EPG Lista program na 7 dni czyli do przyszłej soboty.

Komentarz

No to ciekawe, u mnie tak jak pisałem EPG Lista program na 7 dni czyli do przyszłej soboty.
                  do soboty 14 kwietnia godz. 01:15 film JULIETA to się zgadza ale dalsze godziny brak-chyba że u Ciebie jest inaczej?

Komentarz

do soboty 14 kwietnia godz. 01:15 film JULIETA to się zgadza ale dalsze godziny brak-chyba że u Ciebie jest inaczej?
                    Tak, masz rację na Canal+ o godz. 01:15 film Julieta, a na pozostałych kanałach jest do godzin nocnych a nie na później. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Ale to nie zmienia faktu że EPG jest na 6 dni, kurcze...

Komentarz

Ale to nie zmienia faktu że EPG jest na 6 dni, kurcze...
                      właśnie zawsze było na 7 dni i komu to przeszkadzało

Komentarz

może Aleksandra_nc+ zamiast kasować posty jak popadnie wyjaśni chociaż brak siedmiodniowego EPG

Komentarz

może Aleksandra_nc+ zamiast kasować posty jak popadnie wyjaśni chociaż brak siedmiodniowego EPG
                          No to czekamy na odpowiedź...

Komentarz

Kiedy zostanie przywrócone EPG na 7 dni?

Komentarz

Kiedy zostanie przywrócone EPG na 7 dni?
                              może mi się zdaje ale chyba powróciło siedmiodniowe EPG ?

Komentarz

może mi się zdaje ale chyba powróciło siedmiodniowe EPG ?
                                jednak tylko mi się zdawało - za piękne żeby było prawdziwe

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+