Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z internetem wifi Premiumbox+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z internetem wifi Premiumbox+

Witam,
    mam problem z podłączeniem do internetu dekodera wifi Premiumbox+, zarówno po wifi jak i po kablu. Oba połączenia w ustawieniach sieci się konfigurują prawidłowo, a w diagnozie wszystko wygląda w porządku. Mimo to przy próbie połączenia się z nc+go tv pojawia się błąd i komunikat, że dekoder nie może połączyć się z serwisem.(....).

Próbowałem coś ustalić u mojego dostawcy internetu, ale w związku z tym, że to konkurencja to otrzymałem informację, że oni nic nie blokują i wszystko jest w porządku.

Witam.

Jedną z przyczyn może być nieprawidłowe działanie usługi DNS (brak dostępu do adresów IP dla niektórych nazw domen). Sprawdź połączenie z nc+ GO TV wpisując do dekodera (KONFIGURACJA RĘCZNA) adres serwera DNS 008:008:008:008 (Google). Dane o pozostałych adresach znajdziesz w w menu USTAWIENIA / DIAGNOSTYKA /SIEĆ.
    Ziamanę serwera DNS uzyskasz także konfigurując odpowiednio dane o DNS w routerze.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Próbowałem zmienić DSN1 na Google, ale równocześnie zmieniałem DSN2 na 8.8.4.4.
      Czy mam zmienić tylko DSN1, a DSN2 pozostawić taki jak był z ustawień automatycznych?

W routerze nie bardzo wiem jak zmienić DSN. Nie wiem czy to ważne, ale internet mam LAN.
      Wszystkie inne urządzenia działają prawidłowo poza dekoderem.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+