Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłączenie Netgara WNDR3700100PES do multiroomu

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Podłączenie Netgara WNDR3700100PES do multiroomu

  Witam! i proszę o pomoc. Kupiłem router NETGAR WNDR 3700-100PES, mam dwa adaptery NETGAR WNCE2001, potrzebuję instrukcję jak skonfigurować WNDR3700 jako CLIENT.Poprzednio miałem przez syna skonfigurowanego ASMAXA, ale NEOSTRADA dała Mi FUN-BOXA i trzeba od nowa skonfigurować router, ale niema syna i nie ma Mi kto to zrobić, podjąłem walkę, ale nic z tego nie wyszło. Proszę o pomoc i podać jasną instrukcję jak tego dokonać.

 • #2
  Witam.

  Adapterów WNCE2001 nie trzeba przestawiać w tryb "Client" (są tak fabrycznie ustawione i nie ma możliwości zmiany tego ustawienia). Potrzebne jest nawiązanie połączania Wi-Fi z routerem WNDR 3700. Wykorzystujemy w tym celu funkcję WPS - naciskamy przyciski WPS w routerze i w adapterze WNCE2001. Po naciśnięciu przycisków (na krótko) czekamy na efekt - zielony kolor wskaźnika WAN na WNCE2001. W wypadku niepowodzenia powtarzamy, a jeśli ponownie nie uda się nawiązać połączenia, resetujemy adapter WNC2001. Więcej szczegółów znajdziesz w dokumencie z forum: https://forum.ncplus.pl/forum/files/...Fi_adapter.pdf.

  Pozdrawiam.

  nOlsbit

  Komentarz


  • #3
   Dziękuję za szybką odpowiedz!
   Ale ja muszę połączyć NETGARA 3700 z FunBoxem NEOSTRADY przez WIFI, tak było poprzednio łączone i to działało, a potem adaptery połączę przez WPS z NETGAREM 3700.Próbowałem przez WPS połączyć NETGARA 3700 z modemem FunBox NEOSTRADY i połączył się, ale internetu nie było na dekoderach białych.

   Komentarz

   Pracuję...
   X
   nc+