Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z routerem Sagemcom f@st 2704

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z routerem Sagemcom f@st 2704

Mam taki mały problem ,nie wiem czy wina mojego turbo ,czy wina w routerze.Ale do rzeczy kilka dni temu przedłużyłem umowę z neostradą dostałem od nich router Sagecom f@st 2704 .I w czym problem ,z routerem mam podłączony komputer tzw.główny przez WI-FI,laptiop wi-fi ...nc+ turbo przez kabel ethernet.
    gdy mam włączony komputer wszystko OK bez problemu działa ,wyłączam komputer,na routerze WI-FI działa, ale ethernet się wyłącza.włączam komputer i wszystko ok.
    w czym problem mam złe ustawienia na kompie ,zaznaczam że poprzednio maiłem router edimax i wszystko działało jak należy .

NBOX CLRA/CARBO
    Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

widzę że nikt mi nie pomoże ........

NBOX CLRA/CARBO
    Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

Nie wiem czy wiesz, ale płacisz 10 zeta kaucji, co miesiąc za wynajem LIVEBOX-a. Radziłbym ci kupić jakiś router ADSL, i twój problem by ci znikł.
      Mam 2 pytania.
      1.Jak podłączyłeś LIVEBOX-a z PC po USB czy po LAN-ie?
      2. Czy ustawiłeś PIN, aby ci Pecet przesyłał neta.

Jak coś to pisz na igmar25@lcs.net.pl
      --------------------------------
      TV - SAMSUNG LE37C650
      AMPLITUNER - Onkyo TX-NR579 + Kolumny M-AUDIO HCS-9950 MK III

Komentarz

napisał(a) Igmar25 Zobacz post
        Nie wiem czy wiesz, ale płacisz 10 zeta kaucji, co miesiąc za wynajem LIVEBOX-a.
        To akurat zależy od oferty - są promocje, przy których się nie płaci.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Igmar25 Zobacz post
          Nie wiem czy wiesz, ale płacisz 10 zeta kaucji, co miesiąc za wynajem LIVEBOX-a. Radziłbym ci kupić jakiś router ADSL, i twój problem by ci znikł.
          Mam 2 pytania.
          1.Jak podłączyłeś LIVEBOX-a z PC po USB czy po LAN-ie?
          2. Czy ustawiłeś PIN, aby ci Pecet przesyłał neta.

Jak coś to pisz na igmar25@lcs.net.pl
          nie jest to livebox,wiem że płaci się 10 zł kaucji,ale mam router z Orange SAGEMCOM F@ST 2704
          1- Komputer podłączyłem przez Wi -Fi
          -jaki pin i gdzie miałem ustawić na kompie,,,po podłączeniu ,przedłużałem umowę z neostradą podałem login i hasło i po krótkiej przerwie wszystko działało / internet / po jakimś czasie okazało się że po wyłączeniu kompa, Wi- fi dziła ,ale juz połączenie przez lan nie działa ,a mam podłączony kablem ethernetowym Turbo od NC+

NBOX CLRA/CARBO

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+