Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

połączenie aktywne a internetu nie ma

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• połączenie aktywne a internetu nie ma

Witam.
    Mam następujący problem.
    Połączyłem internet kablem z dekoderem. Konfiguracja automatyczna przebiegła pomyślnie. W stanie połączenia napisane że połączenia aktywne. Jednak nic się nie włącza. Ani vod ani nic co związane z netem. Dekoder podłączony kablem z routerem z Plusa.
    Gdzie tkwi problem? I jak go rozwiązać???
    Ostatni raz edytowany przez dawid_sucha; 2014-11-20, 19:01.

napisał(a) dawid_sucha Zobacz post
    Witam.
    Mam następujący problem.
    Połączyłem internet kablem z dekoderem. Konfiguracja automatyczna przebiegła pomyślnie. W stanie połączenia napisane że połączenia aktywne. Jednak nic się nie włącza. Ani vod ani nic co związane z netem. Dekoder podłączony kablem z routerem z Plusa.
    Gdzie tkwi problem? I jak go rozwiązać???
    Nie ma znaczenia skąd jest router
    sprawdź w dekoderze, czy masz takie same ip jakie podaje router /trzy ostatnie cyfry inne/
    i jezeli jest inne to ustaw w menu wybieranie automatyczne, potem wyłacz z pradu dekoder i za kilka minut podłącz do prądu ponownie, nastąpi restart i ponowne pobranie ip dla dekodera.
    napisz jak poszlo..

Komentarz

Adres się zmienił ale nadal nie działa...wyskakuje komunikat " dekoder nie może połączyć się z serwisem. proszę sprawdzić podłączenie do internetu oraz jego konfigurację. Jeżeli problem będzie się powtarzał należy skontaktować się z dostawcą internetu". czy to wina złego podłączenia czy coś mam zablokowane w routerze?

Komentarz

Ten sam problem

witam . I jak naprawiles ten problem ? Mam ten sam komunikat co ty , tez mam wszystko dobrze podlaczone ;) Pomozesz mi ?

Komentarz

Mam to samo z portalem + raz działa raz nie... Ale inne opcje internetowe działają

Komentarz

podobny problem

Witam. prosiłbym o pomoc.też mi pokazało Konfiguracja automatyczna przebiegła pomyślnie ale jak włączam domek do internetu to mi pisze serwis w przebudowie, VOD mi sie nie chce włączyć tylko radio mi działa jak wybiorę w EPG. mam dekoder HDTV 5800s telewizja na kartę i wersja opragromowania 38. czy to jest jakiś błąd czy poprostu nikomu to nie działa? z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Komentarz

@ Podajkajak,

w ofercie na kartę na dekoderze nie jest dostępna funkcja VOD oraz serwisy internetowe.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam. Mam następujący problem z VOD. VOD sie włącza jest do wyboru pełna lista filmów. Natomiast przy zamawianiu jakiegokolwiek czy z nc czy canalu wyskakuje błąd jak w temacie tj dekoder nie może nawiązać połączenia z serwisem
                Sieć skonfigurowana jest przez Wifi wg kreatora instalacji pomyślnie. Radio dział bez problemów
                Proszę o poradę, bo już ręce opadają. Restart dekodera, powrót do ustawień domyślnych, nowe oprogramowanie do routera nic nie pomaga.Ustawienia IP są dobre

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+