Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder Pace PVR 500GB + TL-Link WR702N problem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder Pace PVR 500GB + TL-Link WR702N problem

Witam, od dłuższego czasu mam dekoder Pace Pvr 500gb i pomyślałem że czas najwyższy podłączyć go do internetu ;) kupiłem urządzenie TP-LINKa TL-WR702N polecane na stronie NC+ ale mam problem z jego podłączeniem. Gdy podpinam go po prostu pod dekoder, po wejściu w serwisy internetowe dostaję informację że nie ma połączenia z internetem... Domyślam się że muszę coś ustawić tylko teraz pytanie gdzie bo w samym dekoderze nic nie można zmienić.
    Z góry dzięki za pomoc

Witam.

Pełny opis znajdziesz w dokumencie z z forum: http://forum.ncplus.pl/forum/files/f...R702N_WiFi.pdf.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

robiłem wszystko wg instrukcji lecz niestety nie działa... Komputer nie łączy się z internetem poprzez tego tplinka a co dopiero dekoder...

Komentarz

No i co z tego opisu mamy wywnioskować? Albo coś źle zrobiłeś, albo coś jest nie tak z urządzeniem, albo kabel zepsuty.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Więc tak, robiłem wszystko tak jak w instrukcji z wyjątkiem jednego...
          W instrukcji w pkt 6 każą otworzyć zakładkę NETWORK i zmienić własność ADRESS TYPE na STATIC IP

Problem z tym że nie mam czegoś takiego w tej zakładce

poniżej screen tego co się u mnie pojawia

i kolejna różnica pkt 12 - po uruchomieniu w oknie STATUS w sekcji WIRELESS powinna pojawić się nazwa naszej sieci i to się zgadza natomiast dalej piszą że powinno być też ustawienie Wireless mode:AP MODE...

W całym poradniu ustawiamy CLIENT a na końcu ma się pojawić AP MODE ? nawet na załączonym screenie instrukcji widać CLIENT MODE a piszą o AP MODE - błąd podczas pisania czy rzeczywiście tak ma być ?
          Attached Files

Komentarz

napisał(a) Madeinitaly Zobacz post
            Więc tak, robiłem wszystko tak jak w instrukcji z wyjątkiem jednego...
            W instrukcji w pkt 6 każą otworzyć zakładkę NETWORK i zmienić własność ADRESS TYPE na STATIC IP

Problem z tym że nie mam czegoś takiego w tej zakładce

poniżej screen tego co się u mnie pojawia

i kolejna różnica pkt 12 - po uruchomieniu w oknie STATUS w sekcji WIRELESS powinna pojawić się nazwa naszej sieci i to się zgadza natomiast dalej piszą że powinno być też ustawienie Wireless mode:AP MODE...

W całym poradniu ustawiamy CLIENT a na końcu ma się pojawić AP MODE ? nawet na załączonym screenie instrukcji widać CLIENT MODE a piszą o AP MODE - błąd podczas pisania czy rzeczywiście tak ma być ?
            Wchodzac do menu tp-linka, musisz znaleśc zakładke gdzie musisz ustawić na CLIENT MODE i potem na tej stronce po zaakceptowaniu znajdziesz zakladke poszukaj siec, jak ja znajdziesz to gdy ma zabezpieczenie wifi to ustawe iwpisz haslo, potem save..

Komentarz

dokładnie tak robię bo takie są pozostałe punkty instrukcji ale w dalszym ciągu nie ma połączenia... Może to coś siedzi po stronie routera netii z której mam Internet ? Jakieś ustawienia ? coś może blokować ?

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+