Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dekoder, nc+GO i HBO BO nie działa na wifi

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• kandi
    założył(a) wątek dekoder, nc+GO i HBO BO nie działa na wifi

dekoder, nc+GO i HBO BO nie działa na wifi

Mam problem z podłączeniem dekodera do domowej sieci wifi - modem mediaBOX+ podłączony do modułu TP Link, który zbiera wifi z routera CellPipe 7130. To połączenie już działało, kilka tygodni nie używaliśmy internetowych opcjo na dekoderze, teraz nie daje się połączyć..
    Zauważyła to ponieważ wykupiliśmy HBO GO, które najpierw nie działało na smatfonie, ani tablecie.. czekam już tydzień - rada konsultanta: proszę odinstalować i zainstalować aplikacje ponownie.. no ok, zrobiłam to od razu, ale na komputerze też nie działa - wszystko podłączone do tego samego wifi, które na wszystkim innym działa.
    Wyłączyłam wiec wifi i o dziwo na 3G,4G aplikacja działa, tylko nie o to mi chodzi, ponieważ za to place dodatkowo;/
    Idąc dalej dzisiaj chciałam sprawdzić nc+GO, które zawsze na wifi chodziło bez problemu - teraz ta aplikacja tez nie działa na wifi.

Najpierw telefon do nc+, propozycja z ponownym zainstalowaniem aplikacji, w międzyczasie telefon do dostawcy internetu - Orange, oni tez nie mogą pomóc, bo internet działa, wszystko posprawdzane.
    Kolejny telefon do nc+ (bo HBO GO tez tylko do nich odsyła ze wszelkimi problemami), zostałam połączona z tzw. specjalistą, która od razu na mnie z nerwami, ze przecież sama przyznaje ze mi wszystko działa na 3G wiec to nie ich problem i Pani bez pożegania się rozłączyła!..

A problem jest, bo ja potrzebuje podłączyć dekoder do internetu, co już działało.. czy ktoś może miał taki problem, albo może mi jakos pomóc, bo jeden odsyła do drugiego, a ja zostaje bez usług za które płace(

• kandi
    replied
    po zmianie pakietu internetowego HBO GO dziala, choc swoją drogą mając netflixa mogę porownać obie aplikacje - HBO GO wywala mniej wiecej 10 razy dziennie. Dekodera podlaczyc nadal nie mozna oraz nie dziala nc+ GO..

Leave a comment:

• kandi
    replied
    Ok, tylko co mam z robić z HBO GO z ktorego nie moge skorzystac, a zaplace;/ pakiet na 3G szybko mi sie skończy i bede musiala dodatkowo płacić czego nie zrobie mając wifi w domu.
    Dlaczego Wasi konsultanci nic o tym nie wiedzą? Wczoraj Pani "specjalistka" naskoczyła na mnie jak prawnik w sądzie, na koniec rzucając słuchawką i nie było to miłe doświadczenie;/

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    kandi,
    opisany przez Ciebie problem jest nam znany i obecnie pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszam za niedogodności.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+