Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa BBC Brit HD (brak sygnału)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nie działa BBC Brit HD (brak sygnału)

Witam,jak u was z tym kanałem ma sie ogladalnosc?bo u mnie wszystkie w hd kanaly dzialaja a brit sie tak tnie ze nie nic obejrzec

U mnie wszystko śmiga .

Komentarz

odbiór tego kanału wymaga bardzo precyzyjnego ustawienia anteny

słabszy transponder względem innych używanych przez nc+
      2 pudła ADB

Komentarz

I co teraz mam antene ustawiac??czy nc+ samo cos zrobi z tym zeby polepszyc sygnal?

Komentarz

No chyba nie myślisz że ci nc+ zdalnie ustawi antenę. To nie sci fi.

Komentarz

U mnie to samo szatkuje aż równo i nie mam zamiaru ustawiać anteny dla jednego kanału nie po to płacę 90zł żeby jeszcze latać na dach i bawić się z anteną .Dziwne że przy sygnale anteny 100/90 kanały nie działały jak potrzeba z resztą taki sam problem był z kanałem TELE5 też szatkował i okazało się że to wina była nadawcy a nie anteny może i tu jest problem nadawcy ???
            Pakiet Comfort+
            Multi+
            Filmbox
            HBO
            Premium Sport &Film
            CANAL+ VOD
            EXTRA+ za 79zł na całą umowę
            Dekoder turbo 500gb

Komentarz

napisał(a) XMAREKK30 Zobacz post
              U mnie to samo szatkuje aż równo i nie mam zamiaru ustawiać anteny dla jednego kanału nie po to płacę 90zł żeby jeszcze latać na dach i bawić się z anteną .Dziwne że przy sygnale anteny 100/90 kanały nie działały jak potrzeba z resztą taki sam problem był z kanałem TELE5 też szatkował i okazało się że to wina była nadawcy a nie anteny może i tu jest problem nadawcy ???
              czyli wychodzi na to że powinno sie zglosic nc ze kanal sie tnie,moze cos zadzałają

Komentarz

U mnie też nie idzie. Jakość 0 Sygnał 0. Wszystko inne śmiga trzeci rok jak trzeba. Antena 60cm ustawiona na max swoich możliwości na tvnhd.

Komentarz

napisał(a) budrys Zobacz post
                  U mnie też nie idzie. Jakość 0 Sygnał 0. Wszystko inne śmiga trzeci rok jak trzeba. Antena 60cm ustawiona na max swoich możliwości na tvnhd.
                  Jutro zadzwonię do działu technicznego i zobaczymy co powiedzą czyja to jest wina ???
                  Pakiet Comfort+
                  Multi+
                  Filmbox
                  HBO
                  Premium Sport &Film
                  CANAL+ VOD
                  Dekoder turbo 500gb

Komentarz

Nie działa BBC Brit

Witam,
                    od dziś mamy nowy kanał BBC Brit na kanale 118.

Posiadam dekoder BOX+, a podłączony jestem do anteny zbiorczej, gdzie siła i jakość jest powyżej 70% - niestety na kanale 118 wyskakuje mi info, że mam źle podłączony dekoder do anteny.

Czy ktoś pomoże rozwiązać ten problem? - taki komunikat wyskakuje tylko przy BBC Brit

Komentarz

napisał(a) damon Zobacz post
                      Witam,
                      od dziś mamy nowy kanał BBC Brit na kanale 118.

Posiadam dekoder BOX+, a podłączony jestem do anteny zbiorczej, gdzie siła i jakość jest powyżej 70% - niestety na kanale 118 wyskakuje mi info, że mam źle podłączony dekoder do anteny.

Czy ktoś pomoże rozwiązać ten problem? - taki komunikat wyskakuje tylko przy BBC Brit
                      U mnie ten kanał ostro szatkuje nie da się oglądać choć antenę mam dobrze ustawioną 100/90 a mimo tego nie mogę go oglądać tego kanału tak samo było z kanałem TELE5 też szatkował i okazało się że wina nadawcy może tu tak samo jest. Anteny nie mam zamiaru ustawiać dla jednego kanału bo jest ustawiona poprawnie
                      Pakiet Comfort+
                      Multi+
                      Filmbox
                      HBO
                      Premium Sport &Film
                      CANAL+ VOD
                      Dekoder turbo 500gb

Komentarz

Witam.

Bardzo ważne dla odbioru sygnału z tego transpondera (12475H) jest precyzyjne wyregulowanie kąta obrotu konwertera (PDF str. 3).

Chodzi o maksymalne osłabienie sygnału z transpondera o zbliżonej częstotliwości, który nadaje w polaryzacji prostopadłej (12466V).

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

napisał(a) nOlsbit Zobacz post
                          Witam.

Bardzo ważne dla odbioru sygnału z tego transpondera (12475H) jest precyzyjne wyregulowanie kąta obrotu konwertera (PDF str. 3).

Chodzi o maksymalne osłabienie sygnału z transpondera o zbliżonej częstotliwości, który nadaje w polaryzacji prostopadłej (12466V).

Pozdrawiam.

nOlsbit
                          Wszystko rozumiem co masz na myśli i do czego dążysz ale ludzie którzy korzystają na co dzień z platformy NC+ płacąc nie małe pieniądze za platforma NC+ mówi wejdź na dach jak chcesz oglądać kanał ustaw sobie antenę bo inaczej nic z tego to ja mówię dziękuje za takie coś nikt nie będzie za każdym razem dla danego kanału ustawiał antenę to niech NC+ zmieni transponder na taki żeby nie trzeba było ciągle regulować antenami i będzie dobrze bo nie każdy może wejść na dach i ustawiać antenę są ludzie starsi i co im też każą wejść i ustawiać??

Jak była N-ka nie było takich cyrków jak teraz oglądało się aż miło a teraz ciągle jakieś problemy
                          Pakiet Comfort+
                          Multi+
                          Filmbox
                          HBO
                          Premium Sport &Film
                          CANAL+ VOD
                          Dekoder turbo 500gb

Komentarz

Wszystko rozumiem co masz na myśli i do czego dążysz ale ludzie którzy korzystają na co dzień z platformy NC+ płacąc nie małe pieniądze za platforma NC+ mówi wejdź na dach jak chcesz oglądać kanał ustaw sobie antenę bo inaczej nic z tego to ja mówię dziękuje za takie coś nikt nie będzie za każdym razem dla danego kanału ustawiał antenę to niech NC+ zmieni transponder na taki żeby nie trzeba było ciągle regulować antenami i będzie dobrze bo nie każdy może wejść na dach i ustawiać antenę są ludzie starsi i co im też każą wejść i ustawiać??

Jak była N-ka nie było takich cyrków jak teraz oglądało się aż miło a teraz ciągle jakieś problemy
                            Pełna racja. Jak tu siedzę od początku nc+ jeszcze nigdy nikt nie przyznał, że błąd leży po stronie nadawcy. Zawsze zwalają na dekoder, antenę, zła pogodę albo drzewa za oknem.

Komentarz

To lepiej ją popraw bo od czerwca wszystkie kanały w nc+ będą w DVB-S2 i mogą być wrażliwsze na zakłócenia.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+