Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak odbioru sygnału nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• kredens
    założył(a) wątek Brak odbioru sygnału nc+

Brak odbioru sygnału nc+

Witam. Mam problem z prawidłowym odbiorem sygnału. Dopiero co zakupiłem Sagemcoma z wifi i antenę z nc+. Po podłączeniu siła i jakość 0 %. Myślałem że to wina tunera ale po podłączeniu do instalacji antenowej teścia, tuner pokazuje siłę i jakość na ponad 50 %. czyli ok. Myślałem że z kablem coś nie tak ale próbowałem różne kable i dalej to samo. Dodam że antena jest zawieszona prawidłowo. Zastanawiam się dlaczego nie pokazuje siły, o to mi głównie chodzi. Wtyki zarobiłem prawidłowo. Ma ktoś pomysł co robię źle, może to nowy konwenter jest zepsuty ale na starym też siła 0%

• Aleksandra_nc+
    replied
    Majkaa,
    konwerter może sprawdzić instalator, przy pomocy specjalnych urządzeń. Zachęcam do kontaktu z Firmą świadcząca takie usługi w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Leave a comment:

• Majkaa
    replied
    Witam, mam bardzo podobny problem. Po podłączeniu anteny do dekodera siła i jakość dalej jest 0%. Antena jest ustawiona prawidłowo, dekoder ustawiony na DVB-S2, kabel antenowy kupiony nowy, więc nie powinien być uszkodzony. Na infolinii polecili pojechać do salonu NC+ aby sprawdzić dekoder. Pojechałam, sprawdzili i u nich wyłapuje siłę i jakość bez problemu. Jest możliwość, że to konwerter może być uszkodzony? Jak sprawdzić czy działa prawidłowo?

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    @kresens,
    potwierdź proszę czy na pewno to wartość siły wynosi 0%. Parametr wskazuje czy jest w ogóle napięcie w kablu antenowym. Jeśli jest 0% nie powinieneś mieć w ogóle wskazań jakości.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-11-29, 11:39.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+