Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak odbioru sygnału nc+

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • kredens
  założył(a) wątek Brak odbioru sygnału nc+

  Brak odbioru sygnału nc+

  Witam. Mam problem z prawidłowym odbiorem sygnału. Dopiero co zakupiłem Sagemcoma z wifi i antenę z nc+. Po podłączeniu siła i jakość 0 %. Myślałem że to wina tunera ale po podłączeniu do instalacji antenowej teścia, tuner pokazuje siłę i jakość na ponad 50 %. czyli ok. Myślałem że z kablem coś nie tak ale próbowałem różne kable i dalej to samo. Dodam że antena jest zawieszona prawidłowo. Zastanawiam się dlaczego nie pokazuje siły, o to mi głównie chodzi. Wtyki zarobiłem prawidłowo. Ma ktoś pomysł co robię źle, może to nowy konwenter jest zepsuty ale na starym też siła 0%

 • Aleksandra_nc+
  replied
  Majkaa,
  konwerter może sprawdzić instalator, przy pomocy specjalnych urządzeń. Zachęcam do kontaktu z Firmą świadcząca takie usługi w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

  Leave a comment:


 • Majkaa
  replied
  Witam, mam bardzo podobny problem. Po podłączeniu anteny do dekodera siła i jakość dalej jest 0%. Antena jest ustawiona prawidłowo, dekoder ustawiony na DVB-S2, kabel antenowy kupiony nowy, więc nie powinien być uszkodzony. Na infolinii polecili pojechać do salonu NC+ aby sprawdzić dekoder. Pojechałam, sprawdzili i u nich wyłapuje siłę i jakość bez problemu. Jest możliwość, że to konwerter może być uszkodzony? Jak sprawdzić czy działa prawidłowo?

  Leave a comment:


 • Aleksandra_nc+
  replied
  @kresens,
  potwierdź proszę czy na pewno to wartość siły wynosi 0%. Parametr wskazuje czy jest w ogóle napięcie w kablu antenowym. Jeśli jest 0% nie powinieneś mieć w ogóle wskazań jakości.
  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-11-29, 11:39.

  Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+