Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

27.09.17 Problemy z odbiorem TVP 1 HD, TVN 24 TurboBOX

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • 27.09.17 Problemy z odbiorem TVP 1 HD, TVN 24 TurboBOX

  Witam.

  Czy zauważyliście u siebie wczoraj od godzin wieczornych notoryczny problem z odbiorem kanałów w/w? TVP1 to w ogóle albo szatkowanie obrazu albo całkowity zanik sygnału i to na pare minut. Podczas meczu LM ciągłe zanki sygnału, szatkowanie itd. TVN jakoś odbierał ale też pojawiały sie zaklócenia.

  Jakość sygnału 75-80% w zależności od transpondera a w chwili problemów nagły spadek do 0 czy 10%, ber zaczynał szaleć. Podobna sytuacja do wcześniejszych problemów z BBC Brit.
  C+ Sport & Film

 • #2
  @Fixxxer,
  nie odnotowalismy globalnych problemów z działaniem tych kanałów w dniu wczorajszy. Czy w chwili pojawienia się tego problemy były złe warunki pogodowe? Sprawdź proszę czy podobna sytuacja ma miejsce dziś. Podaj wartości siły i jakości.
  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-10-03, 09:26.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz


  • #3
   Pani Aleksandro przecież podałem wartości sygnału w poście, pogoda w kraju od tyg. jest bezchmurna, o jakich złych warunkach Pani mówi..
   Widać, że odp. Państwo wyłącznie ustalonymi regułkami nie czytając nawet postów w całości. Jak problem z odbiorem to z automatu pytanie o parametry i pogode..

   Na chwilę obecna problemy nie występuja.
   C+ Sport & Film

   Komentarz

   Pracuję...
   X
   nc+