Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwrot sprzętu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• karppp
    założył(a) wątek Zwrot sprzętu

Zwrot sprzętu

Witam. Z racji braku odbioru kanałów chce zrezygnować z umowy w ciagu 14dni i podpisac nową umowę. I tu moje pytanie:
    1. Czy mogę zamiast wysylac list oddac pismo z chęcią anulowania umowy w oddziale Nc+ ?
    2. Czy muszę zwracać antenę? Bo rozumiem ze kartę i modul ci musze zwrócić. A jeśli tak to czy mogę również to zrobić w oddziale nc plus? (Dokładnie Ostrołęka).
    3. Jesli musze zwrocic antene to czy moge przy nowej umowie kiedy bede zamawial dekoder zamiast ci+ zostawic jednak antene i uznac ja jako wzięta przy nowej umowie aby zaoszczędzić koszty montażu? Poniewaz nie ma sensu oddawac tej anteny skoro taka sama znow zamowie.

• Aleksandra_nc+
    replied
    karppp
    jeśli zawierałeś umowę w Punkcie sprzedaży, wówczas odstąpienie od umowy nie przysługuje. Jeżeli zamówienie złożyłeś przez internet lub Infolinie wówczas masz 14 dni na zwrot umowy. Należy zabrać cały sprzęt i udać się do Punktu Sprzedaży i Serwisu, tam zgłaszasz chęć odstąpienia od umowy oraz zwracasz sprzęt. Antentę również musisz zwrócić. W Ostrołęce możesz tego dokonać na: UL. GEN. FIELDORFA NILA 28.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-09-11, 11:46.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+