Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siła 95% , jakość 0% Co zrobić?

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Siła 95% , jakość 0% Co zrobić?

  Dobry wieczór!

  Właśnie urochomiłem nowy dekoder Media Box+ i chciałęm go aktywować, jednak nie działa. Dekoder pokazuje mi błąd i informuje mnie o tym, że jakość wynosi 0%, a siłą ok. 95%. Mam konfigurację jak na zdjęciu, a ruszanie satelity nic nie daje. Jest włączony tryb z dwoma antenami a DiSEqC również jest włączone. Konwerter typu Twin i kable koncentryczne są nowe. Proszę o pomoc.
  Konfiguracja

 • #2
  [UPDATE] Mam sygnał z hotbirda (ok. 35%) i super działa. Jednak nie umiem złapać sygnał Astry... Co może być tego przyczyną ? Konwerter dla Astry znajduje się po prawej stronie od konwertera dla hotbirda. Ruszanie i kręcenie tego konwertera nic nie daje. Proszę o pomoc

  Komentarz


  • #3
   @patgle,
   jaki masz konferter czy jest to monoblock? Nie moge powiększyć zdjęcia aby sprawdzić. Czy masz może zrewnetrzny diseq? Zazanaczam, że to do Diseqa powinienieś wpiąc kable od anteny i to z Diseqa powinny wyjść kabele, 2- jeśli chcesz miec możliwośc oglądania i nagrywania lub 1-z tym ograniczeniem, że nie będziesz mógl nagrywać i jednocześnie oglądać TV.
   Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-09-01, 08:59.
   Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
   Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


   Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

   Komentarz

   Pracuję...
   X
   nc+