Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z ustawieniem anteny

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z ustawieniem anteny

Mam problem z ustawieniem anteny. nie moge wycisnac z niej nic wiecej, a przynajmniej tak mi sie wydaje...
    Pierwsze zdjecie to wynik z glownego dekodera, drugie z dodatkowego do multi

Na to jaki masz sygnał decyduje tutaj nie tylko jak masz ustawiony konwerter ale to jaką dużą masz antenę (najlepiej 80) i to czy ustawiasz konwerter i kąt anteny na czuja czy przyrządem do pomiaru sygnału. Jeżeli na czuja nigdy ci się nie uda ustawić maksymalnie anteny i konwertera. Zawołaj speca, który zajmuje się ustawianiem anten weźmie około 50 zł może nawet mniej a będziesz miał ustawione tak, że będzie większy sygnał. Na TVP 1 czyli na poz gdzie się uruchamia dekoder i skąd dekoder ściąga uprawnienia na kartę minimalna wartość powinna być 60 %. U siebie mam antenę 85 ustawiane było miernikiem do pomiaru sygnału i na TVP 1 mam 87%-89%
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-07-09, 08:50.

Komentarz

Ten drugi dekoder o ile dobrze widzę to wifibox . Musisz Wcisnąć klawisz „+” na pilocie, Klawiszami nawigacyjnymi wybrać „Standard DVB” i zmienić parametr na „DVB-S2”, Następnie należy zatwierdzić klawiszem „OK.” na pilocie, dekoder wyszuka kanały.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+