Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wifiBOX+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Gdyby ktoś jeszcze miał problemy z pilotem i jego magicznymi zdolnościami włączania każdego kanału tylko nie tego, na który chcecie przełączyć służę radą.
    Sieroty z ncplus Wam tego nie powiedzą, bo pewnie nawet nie mają pojęcia, gdyż mi kilkukrotnie wymieniali dekoder.

Otóz zmieniłem zasilacz, bo mam akurat od dekodera z Orange, który też jest sagemcom. Ma większą moc wyjściową ale nie wiem czy to ważne.
    Natomiast po zmianie zasilacza pilot działa w pełni poprawnie.

Szkoda tylko, że ncplus nie zależy na klientach i nikt się od nich nie zainteresował problemami klientów. Na wielu forach ludzie szukają na to odpowiedzi i wymieniają bez sensu dekodery, odginają blaszki i różne inne cuda licząć na sukces, a szanse są jak wygrana w lotto.

W moim przypadku pomogła wymiana zasilacza, kto wie może to pomoże i innym.

Komentarz

• Żałuje, że wybrałem wifibox+ do opcji multiroom.
      Dysk podpięty do dekodera "żyje własnym życiem" nawet po wyłączeniu dekodera i po pewnym czasie z niewiadomych przyczyn zapełnia się, co zmusza do ponownego formatu. Żadne zmiany ustawień nie pomagają, a z tego co widzę, nawet nie jest odczuwalna żadna różnica po zmianie jakichkolwiek ustawień.
      Wspomnę także o częstych "artefaktach obrazu", czego nie doświadczam na innych dekoderach. Dodatkowo dekodery często wieszają się, co zmusza do "twardego restartu". Bezsensowny jest też brak możliwości nagrywania z timeshiftingu(ale to już inny temat), chociaż czy ma to jakiś sens, jeżeli dysk i tak zapełnia się co pewien czas i trzeba ponownie go formatować.

Komentarz

• Witam
        Mam problem i prosze o pomoc. Ni stad ni z owad mam brak obrazu. Tv pokazuje rozdzielczosc 576.
        Jak mozna bez obrazu, a wiec i podgladu menu zmienic rozdzielczosc na wlasciwa?
        Dziekuje

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+