Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Lista kanałów

Mam pytanie ,czemu nie można zrobić sobie własnej listy kanałów z prawdziwego zdarzenia .Bo to nazywacie ulubioną to jakaś pomyłka.W normalnych odbiornikach układając sobie własną listę kanałow mogę sobie poukładać kanały według własnej kolejności ,tz. 1,2,3,4,5,.... , a w waszym ustrojstwie np TVN24 ustawiam na własnej liście jako pierwszy 1 a on nazywa go jak w ulubionych 6 i tak dalej.Może zajmiecie się tak banalnym detalem , bo nie wszystkim przypada do gustu przypisana przez was numeracja kanałow.Pozdrawiam.

Nie licz na jakiekolwiek zmiany w tym temacie.

Komentarz

Amigo1 w najbliższym czasie nie jest planowana zmiana tej funkcjonalności.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

No to myślę że pora się powiedzieć dzięki , w maju mi się kończy umowa .A tak się dobrze zapowiadało ....... , idą cały czas wstecz, to nie działa ,to nie dopracowane ...... ,czas pójść po tylu latach do konkurencji , ma się ' kasę ' a nie można oglądać ...... ot to cała polska.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+