Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder4K plus konwerter

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• manfred
    założył(a) wątek Dekoder4K plus konwerter

Dekoder4K plus konwerter

Robiłem remont mieszkania i poprowadziłem od anteny dwa kable do dekodera głównego oraz jeden kabel oddzielnie do innego pokoju do multiroom. Z multirom zrezygnowaliśmy. Chciałbym zamienić swój stary dekoder główny na 4K tylko za bardzo nie mam możliwości poprowadzić dodatkowe dwa kable od anteny. Czy aby w pełni korzystać z dekodera 4 K trzeba wymienić konwerter dwu kablowy na cztero kablowy czy jest jakieś inne wyjście.

• manfred
    replied
    A to zmienia postać rzeczy. W takim razie kupuję konwerter i zamieniam dekoder. Z wszystkich funkcji doskwiera mi brak możliwości nagrywania kilku programów. Mam nadzieje że dekoder 4K pracuje równie idealnie jak mój turbobox. Ale to już inna para kaloszy

Leave a comment:

• arkadius333
    replied
    Nie, kolega sie przejęzyczył. Wystarczy Ci jeden kabel pomiędzy dekoderem wejście ant 1, a złote wyjście konwertera unicable

Leave a comment:

• manfred
    replied
    Kabel od dekodera głównego podpinasz do dekodera 4K
    Nie bardzo rozumiem mam mieć dwa dekodery? Zamieniam turbo na dekoder 4K. Ten konwerter niestety ma trzy wyjścia co niestety nie mogę go użyć gdyż mam tylko dwa kable poprowadzone od anteny. Muszę szukać konwerter który ma jedno wyjście jest UNICABLE np taki konwerter inverto unicable ii 32 odb. lnb 17345.

Leave a comment:

• manfred
    replied
    Dzięki jutro poszukam gdzie można kupić

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    Aby w pełni korzystac z dekodera 4K przy twojej obecnej instalacji niezbędne jest zakup konwertera UNICABLE IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP z 1 dodatkowym wejsciem.

Kabel od dekodera głównego podpinasz do dekodera 4K i jednocześnie do złotego wejścia w konwerterze.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+