Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokada rodzicielska

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Blokada rodzicielska

Witam,

Po włączeniu blokady rodzicielskiej programy powyżej 224 są domyślnie zablokowane pomimo wyłączenia blokady programów i braku blokady kanałów na programach od numeru 225. Czy jest to błąd oprogramowania dekodera, czy też na innych modelach też tak to działa?
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak

r.blaszczak
    przekazałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji. Dam znać po otrzymaniu informacji zwrotnej.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

r.blaszczak
      nie jest to błąd oprogramowania. Wynika to z tego, że dla tych kanałów nie ma danych EPG, więc również informacji o klasyfikacji wiekowej. Jest to zabezpieczenie na wypadek gdyby z jakiś przyczyn nadawca zewnętrzny nie sklasyfikował prawidłowo programu, przez co np. dzieci mogłyby uzyskać dostęp do treści dla nich niewłaściwych.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Czy tak jest na każdym modelu dekodera, czy tylko na UltraBOX + 4K? Argument przy braku EPG jest zasadny, jednak przełączanie takich kanałów i wpisywanie za każdym razem PIN'u jest mocno irytujące. Przydała by się opcja w menu, czy chcesz aby kanały bez klasyfikacji wiekowej były blokowane automatycznie.
        Pozdrawiam
        Robert Błaszczak

Komentarz

r.blaszczak weryfikuję to sprawę. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

r.blaszczak, zasada ta dotyczy wszystkich dekoderów. Nie możemy dodać EPG do kanałów FTA.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+