Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak ikony HDR , brak zakładki VOD 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak ikony HDR , brak zakładki VOD 4k

Witam,

w dniu wczorajszym wymieniłem dekoder na 4k , jak się doczytałem Kruk na canal + 4K jest w HDR jednak ikonka wskazuję aby 4K.

Telewizor samsung ks7000 , HDMI 2.0b. Również w VOD nie mam zakładki z treścią 4k

Proszę o wyjaśnienie jeśli ktoś ma pomysł ??

Żeby działał HDR poprawnie telewizor musi wspierać HDR w standardzie HLG przez złącze HDMI. W tym właśnie formacie nadawany jest materiał przez nc+, tak samo nagrania.Twój telewizor nie wspiera HLG , też mam ten problem z moim LG.

Komentarz

Wejdź ma VOD i zakładkę 4K. Tam jest kilka odcinków BBC w HDR.
      Oprocz tego canal +4K jest w HDR

Komentarz

Faktycznie wina leży po stronie Samsunga telewizor modelowo z 2016 r. a nie wspiera HLG - totalna porażka. Gdybym wiedział zapewne nie wymieniał bym dekodera...a jak wiemy wsparcie samsunga to max 2 lata ;/

Komentarz

marcin881 nie wszystkie materiały na CANAL+ 4K są nadawane w HDR. W przypadku "Kruka" są to 3 odcinki.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Mam tv lguj6517 model2017 z automatu zalacz sie funkcja hdmi deep ultra coulor na canal4k jesli ja wylacze to na polowie ekranu pojawia sie komunikat ze urzadzenie nie obsluguje tej funkcji. Natomiadt gdy wlaczam funkcje deep colour jest brak sygnalu

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+