Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder ultrabox 4k brak obrazu w tv

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder ultrabox 4k brak obrazu w tv

Może ktoś mi doradzi, bo już sama nie wiem. Otóż wymieniłam dekoder na ultrabox 4k połączyłam do telewizora,który nie miał 4 k i wszystko było ok. Wczoraj kupiłam telewizor obsługujący 4k połączyłam wszystko i co? Mam głos, ale nie mam obrazu. Tzn. obraz był jakieś 5 minut po czym obraz zaczął robić się biały aż wszystko całkiem znikło i teraz jest cały czarny. Proszę o pomoc!

Oczywiście przestawiłaś rozdzielczość telewizora w dekoderze na 2160p . Należało by też sprawdzić kabel HDMI . A jaki to tv jeśli można wiedzieć ?

Komentarz

Nie zdążyłam przestawić, bo mi wszystko zniknęło i mam czarny ekran z głosem tylko. Telewizor lg 55uj701v. Podłączyłam 3 różne kable hdmi i na wszystkich jest to samo

Komentarz

Tak na szybko bo finał wyłącz dekoder z prądu tak na 1 minutę niech się zresetuje . Chyba że to już robiłaś i nic nie dało

Komentarz

Miałam wyłączony i to nic nie daje. Jestem już załamana, bo telewizor nowy, dekoder nowy i lipa. Tylko kable hdmi są te same co były. Próbowałam nawet podłączyć kablem hdmi od konsoli i też nic.

Komentarz

A jeszcze na pilocie przytrzymaj przycisk opt. dokładnie 5 sekund, wtedy zmienisz rozdzielczość
            A jak Ci wyskoczy w prawym górnym rogu rozdzielczość to wciśnij 4 na pilocie to jest jeśli dobrze pamiętam 720p
            Ostatni raz edytowany przez jachnyc; 2018-07-15, 19:18.

Komentarz

napisał(a) Milenka Zobacz post
              Może ktoś mi doradzi, bo już sama nie wiem. Otóż wymieniłam dekoder na ultrabox 4k połączyłam do telewizora,który nie miał 4 k i wszystko było ok. Wczoraj kupiłam telewizor obsługujący 4k połączyłam wszystko i co? Mam głos, ale nie mam obrazu. Tzn. obraz był jakieś 5 minut po czym obraz zaczął robić się biały aż wszystko całkiem znikło i teraz jest cały czarny. Proszę o pomoc!
              To wygląda jak opis uszkodzenia się telewizora. Działa Ci z jakimś innym źródłem sygnału?
              USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Zgłosiłam sprawę do serwisu lg i ma przyjechać serwisant, bo prawdopodobnie to uszkodzenie techniczne. Tylko, że ja chciałam telewizor wolny od wad! Nie wiem co mam zrobić .

Komentarz

Telewizor w ogóle nie reaguje na pilota. Jak go włączam i wyłączam to też reaguje z opóźnieniem

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+