Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Multiroom Premium

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Multiroom Premium

  Czy jest już wiadomo czy i kiedy będzie można wymienić dekoder na 4K mając MR Premium?
  Na mistrzostwa się już pewnie nie załapię... Ostatnią informacją bezpośrednio od nc+ był kwiecień, więc zakupiłem nowy TV 4K na mistrzostwa... i lipa...

 • #2
  nc+ nie oferuje już usługi Multiroom Premium, jakakolwiek zmiana/wymiana sprzętu na umowie bądź jej rozwiązanie skutkuje utratą dostępu do usługi Multiroom w typie Premium

  Zarówno przejście umowy na czas nie określony nie gwarantuje że usługa będzie działać poprawnie.

  Komentarz


  • #3
   Dzięki za szybką odpowiedź i sorry za późną reakcję. Miałem dostać maila jak ktoś odpowie...

   Ostatnio też było mówione, że mr premium już nie jest oferowany, a po wypowiedzeniu umowy nagle dało się podpisać nową z mr premium.

   A co do 4k:
   Czyli nigdy nie będzie 4k z mr premium! Rozumiem. Musicie zmienić zestaw gotowych odpowiedzi w info linii. Tam mówiono coś innego.

   Ale jeśli nie będę mógł podpisać nowej umowy z mr premium... hmmm... w sumie tylko to mnie trzyma... liga mistrzów gdzie indziej, reszta lig też... trzeba się rozglądać za alternatywą.

   Dzięki za info.

   Komentarz


   • #4
    poperek Liga Mistrzów jest również dostępna w nc+ co więcej abonenci platformy nc+ posiadający CANAL+ uzyskają dostęp do kanałów do końca roku za darmo w ramach otwartego okna.

    Abonenci posiadający usługę Multiroom Premium mogą z niej nadal korzystać, w tym przedłużać umowy. Natomiast usługa Multiroom Premium nie jest już dostępna w nc+ co znaczy że nie ma już możliwości podpisania na nią nowych umów.

    Komentarz

    Pracuję...
    X
    nc+