Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ULTRA HD DEEP COLOR a dekoder 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Witam.U mnie to samo HLG/Arib-STD-B67

Komentarz

Witam.Widze ,ze problem z hdmi hd deep color przerasta administratorow.Trudno ten problem u Mnie trwa od polowy czerwca pewnie musi nabrac mocy urzędowej!!!

Komentarz

Witam. Chcialem dowiedziec sie czy problem z ultra hd deep color dla naszych administratorów uwazany jest za zakonczony???

Komentarz

Witam,

proszę o wypróbowanie połączenia z użyciem certyfikowanego kabla z oznaczeniem "Premium HDMI Cable Certification" i opisem:
          • Premium High Speed HDMI Cable
          • Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet
          • Ultra High Speed HDMI Cable
          Zastosowanie kabla z wyraźnym oznaczeniem certyfikatu, w przypadku połączenia z telewizorem LG, powinno rozwiązać opisywane utrudnienia.

ccpLabel.png
          Ostatni raz edytowany przez Piotr.B_nc+; 2018-09-10, 16:47.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam.Posiadam kabel HQCABLE AURUM 32 Goldline predkosc transferu do 27Gbps czy to jest nie wystarczajace????

Komentarz

Luk1000 opisane utrudnienia wskazują na jakość kabla HDMI.
              Wymieniony kabel nie posiada wspomnianego powyżej certyfikatu.
              Tak jak napisałem proszę o wypróbowanie połączenia z użyciem certyfikowanego kabla z oznaczeniem "Premium HDMI Cable Certification" i opisem "Premium High Speed HDMI Cable", "Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet", "Ultra High Speed HDMI Cable".
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

U mnie też problem z migotaniem przy włączonym Ultra HD deep colour. TV LG OLED B7V. Sprawdzone na 2 kablach HDMI 2.0. Deep colour obsługują kable HDMI 1.4 więc po co "certyfikowane"? Może problem jest w 50hz? Po wylączeniu UHD deep colour nic nie miga.

Komentarz

Problemem nie jest 50hz bo tak nadają wszystkie europejskie kanały. Jest to dwukrotność 25hz bo tak nadawany jest sygnał w europie 25 fps 1080i daje 50 fps 1080p czyli 50hz. Tak samo przy 2160p przy "p" jest podwojona ilość czyli 50hz. 60hz otrzymamy tylko w USA gdyż tylko tam TV nadają w 29,970fps co podwojone w zaokrągleniu daje 60fps czyli 60hz.

Komentarz

Witam.Zamówiłem dwa nowe kable hdmi pierwszy z Certyfikatem Premium,drugi o takich samych parametrach firmyLindy,cenowo z certyfikatem wypada pare zlotych drozej.Dotarł jako pierwszy kabel bez certyfikatu i pomoglo Nie ma żadnych problemów z Deep Color!!!!.Obraz na canal4k REWELACJA!!! HLG HDR wyswietla.Wszystko dziala i jest kompatybilne z moim Lg UJ6517.BARDZO DZIĘKUJĘ administratorowi panu PIOTROWI B.

Komentarz

Czy taki jest ok? https://www.c4i.com.pl/index.php?opt...ategory_id=621

Komentarz

Mam kabel o jaki arpiotom pytasz i wszystko jest ok.

Komentarz

Arpiotom kabel w 100% tylko zwroc uwage na czas wysylki ja potrzebowałem 3m to od 1-4 tygodni realizacja krótsze to na poczekaniu

Komentarz

napisał(a) Luk1000 Zobacz post
                            Witam.Zamówiłem dwa nowe kable hdmi pierwszy z Certyfikatem Premium,drugi o takich samych parametrach firmyLindy,cenowo z certyfikatem wypada pare zlotych drozej.Dotarł jako pierwszy kabel bez certyfikatu i pomoglo Nie ma żadnych problemów z Deep Color!!!!.Obraz na canal4k REWELACJA!!! HLG HDR wyswietla.Wszystko dziala i jest kompatybilne z moim Lg UJ6517.BARDZO DZIĘKUJĘ administratorowi panu PIOTROWI B.
                            Jaki konkretnie model Lindy?

Komentarz

Witam Red75 lindy kabel HDMI 2.0 4K UHD high Speed Cromo mi pomogło

Komentarz

Wymiana na kabel z #25 pomogła. Jest super.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+