Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana siły głosu na kanałach z Dolby pilotem z dekodera

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana siły głosu na kanałach z Dolby pilotem z dekodera

Dlaczego nie można przyciszać dźwięku na kanałach z dźwiękiem typu Dolby pilotem z dekodera? W takim wypadku dźwięk muszę osobno regulować na amplitunerze. Ten sam problem miałem na poprzednim dekoderze Turbo.
    Pozdrawiam,
    nismo

Tak to już jest jak dajesz dźwięk po HDMI do amplitunera. Nie wiem, czy jak podłączysz osobnym kablem optycznym czy wówczas nie masz czasami możliwości regulowania dźwięku. Ale nie wiem, może w ogóle nie ma takiej możliwości. Musisz poczytać w necie lub czekać, aż ktoś Ci odpowie.

Komentarz

Zmiana siły głosu na kanałach z dźwiękiem Dolby nie działa zarówno po kablu HDMI jak i po kablu optycznym.
      Pozdrawiam,
      nismo

Komentarz

No to masz odpowiedź.

Komentarz

To nie jest odpowiedź na moje pytanie a jedynie stwierdzenie faktu.
          Pozdrawiam,
          nismo

Komentarz

Jeżeli audycja nadawana jest z dźwiękiem przestrzennym (wielokanałowym), sygnał cyfrowy audio jest zakodowany w systemie Dolby Digital / AC3 i w takiej postaci przekazywany bezpośrednio do telewizora lub zestawu kina domowego. W tym trybie pracy nie ma możliwości regulowania głośności sygnału cyfrowego za pomocą pilota dekodera. Głośność należy regulować pilotem telewizora lub kina domowego, które odtwarzają dźwięk przestrzenny (na 3 lub więcej głośników).

ZAWSZE TAK BYŁO.

Komentarz

Dziękuję za informację. Wiem, że zawsze tak było, ale nie znałem przyczyny.
              Pozdrawiam,
              nismo

Komentarz

W temacie dźwięku mam pytanie. Czy macie opóźnienie w wersji oryginalnej głosu do obrazu? U mnie dopiero po 3 sekundach od rozpoczęcia wypowiedzi włącza się głos aktora. Co począć? Przywróciłem fabryczne, a!e dalej to samo.
                Pozdrawiam

Komentarz

Problem występuje na każdym kanale czy na wybranych ?
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Na każdym. Przykładowo oglądając film w wersji z napisami na canal+ występuje ten problem, ale po przełączeniu na TVN już w wersji bez napisów jest tak samo. Wtedy pomaga jedynie restart dekodera.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+