Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słaba jakość obrazu 4K - ULTRABOX

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tv ma trzy wejscia hdmi wszystkie sprawdzalem i nic. Dekoder nie pokazuje czy jest obraz w HDR czy nie,z wszystkimi ustawieniami kombinowałem i dalej lipa.
    Podlaczylem smart boxa HDR wskoczyl odrazu a ultrabox nic nie pokazuje o co chdzi z tym dekoderem?
    Ostatni raz edytowany przez acz2; 2018-10-05, 18:27.
    Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
    abonent od 25-10-2006
    ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Co nie ma madrego,a gdzie sie podzial jakis admin?
      abonent od 25-10-2006
      ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Na CANAL+ 4K Ultra HD HDR nadawany jest w standardzie HLG.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A gdzie sie podział HDR na innych kanałach w tym ultraboxie?
          To znaczy gdy TV nie ma HLG to nie bedzie odbierał w 4K?
          Ostatni raz edytowany przez acz2; 2018-10-12, 05:16.
          abonent od 25-10-2006
          ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Większość osób, w tym i ja, jest przyzwyczajona do przejaskrawionego i zbyt skontrastowanego obrazu, który nie jest obrazem naturalnym, nie taki obraz widzi ludzkie oko. Mimo to przyzwyczailiśmy się do takiego obrazu w TV i teraz próbuje się nam wmówić, że sprany, poblakły i pociemniały obraz HDR HLG jest tym, na co wszyscy czekali, otóż nie. Obraz może i ma więcej szczegółów ale w porównaniu z innymi kanałami HD to jakaś lipa. Obraz jest ponury i poszarzały. A wystarczy włączyć sobie filmik 4K z YouTube i obraz jest piękny, jasny, kolory nasycone, zwłaszcza gdy jest wyświetlany z większą ilością klatek na sekundę. Nadal wstydzę się pokazać Canal+ 4K rodzinie, bo to nie jest to, czego oczekiwałem. Korzystam z Samsunga UE55MU9002 i niestety nie znalazłem możliwości, żeby zmienić to ustawienie obrazu. Telewizor rozpoznaje, że obraz jest w standardzie HLG i podstawia się to w parametrze Gamma, nie wiele pomaga zwiększenie kontrastu i jasności. Dlaczego nie można tego wyłączyć i ustawić charakterystyki tonalnej obrazu takiej jak na normalnych kanałach HD a jedynie zostawić rozdzielczość 4K?
            NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

I tak będą twierdzic,ze to wina telewizora albo kabla,a nie dekodera.
              abonent od 25-10-2006
              ULTRABOX+ 4K

Komentarz

A gdzie się podziała Aleksandra?
                Ostatni raz edytowany przez acz2; 2018-10-28, 10:18.
                abonent od 25-10-2006
                ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+