Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak HBO GO w dekoderze

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Brak HBO GO w dekoderze

  Witam.
  Czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu znów lepsze jest wrogiem dobrego.
  Niesiony zapałem posiadania nowego dekodera 4k udałem się do punktu NC+ i ponosząc stosowne opłaty otrzymałem nowy owoc pożądania. Po stosownych działaniach w zakresie nowego konwertera i nowej konfiguracji odpaliłem sprzęt. Po kilku dniach zauważyłem brak możliwości korzystania z HBO GO, który do tej pory był dostępny na starym dekoderze w opcji nc+ go tv w zakładce filmy. Dziś uprzejmy Pan konsultant oznajmił mi, że w tym dekoderze nie ma opcji HBO GO tylko zwykłe HBO. Musze korzystać z smart TV albo innych urządzeń mobilnych. Dlaczego nowy super wypasiony dekoder został pozbawiony tej opcji? Po co było psuć coś co świetnie działało. Wszystkie opcje wypożyczeń były w jednym miejscu? Teraz mam utrudnione zadanie bo muszę zakładać konto na stronie HBO GO i się rejestrować, a następnie wprowadzać pin żeby korzystać z opcji HBO GO na telewizorze. Czemu nikt przy wymianie dekodera nie informuje o tych super modyfikacjach?
  Czy ktoś wie coś na ten temat?
  pozdrawiam.

 • #2
  napisał(a) Elpodzar Zobacz post
  Witam.
  Czy może mi ktoœ wytłumaczyć czemu znów lepsze jest wrogiem dobrego.
  Niesiony zapałem posiadania nowego dekodera 4k udałem się do punktu NC+ i ponoszšc stosowne opłaty otrzymałem nowy owoc pożšdania. Po stosownych działaniach w zakresie nowego konwertera i nowej konfiguracji odpaliłem sprzęt. Po kilku dniach zauważyłem brak możliwoœci korzystania z HBO GO, który do tej pory był dostępny na starym dekoderze w opcji nc+ go tv w zakładce filmy. Dziœ uprzejmy Pan konsultant oznajmił mi, że w tym dekoderze nie ma opcji HBO GO tylko zwykłe HBO. Musze korzystać z smart TV albo innych urzšdzeń mobilnych. Dlaczego nowy super wypasiony dekoder został pozbawiony tej opcji? Po co było psuć coœ co œwietnie działało. Wszystkie opcje wypożyczeń były w jednym miejscu? Teraz mam utrudnione zadanie bo muszę zakładać konto na stronie HBO GO i się rejestrować, a następnie wprowadzać pin żeby korzystać z opcji HBO GO na telewizorze. Czemu nikt przy wymianie dekodera nie informuje o tych super modyfikacjach?
  Czy ktoœ wie coœ na ten temat?
  pozdrawiam.
  ​mogłes przed wymiana deka poczytać watki na forum to bys się dowiedział jaki to bubel wypusciła nc+, ja tam zostaję przy swoim starym dobrym turbo według mnie nie ma jak na razie niczego lepszego

  Komentarz


  • #3
   Może wyszli z założenia, że każdy telewizor 4K jest "smart" i ma aplikację HBO GO.

   Komentarz


   • #4
    Nie wiem jak to możliwe, ale na chwile wskoczył mi dzisiaj HBO GO, niestety po wyjściu do tv i ponownym wejściu opcja zniknęła. A już miałem nadzieję :/

    Komentarz


    • #5
     Wyjaśniam, że w wyniku błędu aktualizacji część dekoderów 4K UltraBOX+ pobrała testową wersję aplikacji HBO GO. Aplikacja w wersji finalnej zostanie oficjalnie udostępniona użytkownikom dekoderów 4K już niebawem. Nie wymagamy od Państwa podejmowania żadnego działania, testowa wersja aplikacji HBO GO została automatycznie usunięta.
     Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
     Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


     Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

     Komentarz


     • #6
      Chodzą słuchy że 28 maja albo 4 czerwca może być aktualizacja

      Komentarz

      Pracuję...
      X
      nc+