Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z EPG na Turbodekoderze

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z EPG na Turbodekoderze

Średnio co drugi dzień muszę resetować dekoder ponieważ ginie mi EPG na kanale nr 7 (Polsat HD). Często nagrywam programy z tego kanału a bez listy EPG jest to niemożliwe a przynajmniej bardzo utrudnione.
    Czy jest to wina egzemplarza dekodera, czy może jakiś błąd w oprogramowaniu albo może wina tkwi po stronie dostawcy samego programu?
    Czy jest jakaś inna metoda niż reset całego dekodera by odświeżyć EPG.
    Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film, 3xHBO, 2xCinemax, TurboBOX/0zł, stała cena 49,90zł/24 mce do 28-02-2017

Mam podobną sytuację z TVP2HD, żona często nagrywa seriale jeden po drugim ;). Epg znika średni co dwa dni, pomaga restart dekodera. Jeżeli nie nagrywa to epg nie znika. Zauważyłem że rzadziej egp znika gdy ustawiam nagrywanie wg czasu. Niestety na dłuższą metę jest to uciążliwe. Dodam że miałem wymieniany dekoder ze względu na inną usterkę kilka razy. Problem ze znikającym na TVP2 egp pojawiał się na każdym egzemplarzu. Może któryś z konsultantów zna sposób jak temu zaradzić??
    Comfort + multi + extra + premium film&sport + HBO + netvod do 31.03.2016
    Turbobox + box

Komentarz

Po wymianie kilku/nastu maili z działem technicznym zaproponowano mi dostarczenie dekodera do Punktu w celu zdiagnozowania. Co w praktyce oznacza dla mnie kilka dni bez dekodera (bo usterka występuje nieregularnie czasami po jednym a czasami po kilku dniach). A wątpię żeby mi na ten czas dali coś w zamian. No i pewnie mógłbym się pożegnać z moimi nagraniami...
      No cóż trzeba będzie żyć z tym defektem.
      Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport & Film, 3xHBO, 2xCinemax, TurboBOX/0zł, stała cena 49,90zł/24 mce do 28-02-2017

Komentarz

napisał(a) simi79 Zobacz post
        Mam podobną sytuację z TVP2HD, żona często nagrywa seriale jeden po drugim ;). Epg znika średni co dwa dni, pomaga restart dekodera. Jeżeli nie nagrywa to epg nie znika. Zauważyłem że rzadziej egp znika gdy ustawiam nagrywanie wg czasu. Niestety na dłuższą metę jest to uciążliwe. Dodam że miałem wymieniany dekoder ze względu na inną usterkę kilka razy. Problem ze znikającym na TVP2 egp pojawiał się na każdym egzemplarzu. Może któryś z konsultantów zna sposób jak temu zaradzić??
        Ja znam:

Wymienić operatora

Wtedy nie dość, że problem zniknie to jeszcze będziesz miał pełne EPG czego nc+ nie potrafi zapewnić.

Komentarz

Dzisiaj brak EPG na kanale AXN HD na cały 21 maj, dekoder turbo

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
            Ja znam:

Wymienić operatora

Wtedy nie dość, że problem zniknie to jeszcze będziesz miał pełne EPG czego nc+ nie potrafi zapewnić.
            Zniknie jeden problem.Pojawi się inny.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Komentarz

Po co Ci EPG? Przecież jest telegazeta, dalszego poziomu rozwoju jeszcze w nc+ nie osiągnęli.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Przestałem nagrywać programy na TVP2 HD i przestało znikać epg. Widać egp w dekoderze który mamy nie lubi nagrywania ;)
                Comfort + multi + extra + premium film&sport + HBO + netvod do 31.03.2016
                Turbobox + box

Komentarz

Uźyj opcji "nagraj wg czasu" wtedy EPG nie znika.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+