Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ sabotuje stare dekodery ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ sabotuje stare dekodery ?

Po wielu miesiącach kurzenia się na półce Sagemcom DSI87HD po podłączeniu i przesłaniu uprawnień karty zadziałał od pierwszego kopa.
    Niestety ponieważ nie miał kilku kanałów, chciałem zaktualizować listę programów. Wywołałem ustawienia fabryczne i poszła aktualizacja firmwaru.
    To były jego ostatnie chwile, po aktualizacji dekoder pokazuje kolejno 'boot', 'init' 'P 1' i restartuje się. Na ekranie nie pokazuje się nic. Ponowna aktualizacja nic nie dała.
    Jakim cudem sprawny dekoder po wgraniu aktualizacji nie działa ?
    Rozumiem, że mogły wejść błędy, ale ponowna aktualizacja na innej instalacji antenowej, po przejściu 2 etapów pobierania, powinna się wgrać prawidłowo.
    Po to są sumy kontrolne, żeby nie pchać błędnego softu do mikrokontrolera.
    Wniosek jest prosty, NC+ sabotuje oprogramowanie Biegły sądowy będzie miał trochę roboty, ale dowody lecą z satelity 24h na dobę.
    Ponieważ tuner jest moją własnością nie mam możliwości wymiany.
    Jeżeli NC+ poprzez takie działanie powoduje uszkodzenie mojej własności, rozważam wejście na drogę sądową.
    Czy jest ktoś na forum, kto miał podobne doświadczenia ?
    Pozew zbiorowy byłby najlepszy.
    Czas skończyć z wymuszaniem na klientach wymiany sprzętu na taki, który im pasuje, walka z piractwem to ich problem, nie mój, ja płacę od 20 lat i chcę oglądać na moim sprzęcie.
    Kupiłem dobry niezależny tuner za niemałe pieniądze i dowiaduję się, że znowu kombinują z zabezpieczeniami, tak, żeby działały tylko ich tunery.

PawelSokolowski , jakim kablem dekoder jest podłączony do telewizora? Czy w telewizorze jest wybrane odpowiednie źródło odbioru sygnału? Czy wartość P1 zmienia się i osiąga wartość P100?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A właśnie. Powiedzmy że mam multiroom jeszcze po Cyfrze+. Dwa dekodery DSI83, jedne na wypożyczeniu, drugi wciśnięty za złotówkę kilka lat temu. Oba siedzą w szafie bo oglądam na swoim sprzęcie. Ale powiedzmy że nc+ blokuje karty i muszę wyciągnąć z szafy DSI83. Jeśli ten własnościowy się zepsuje to co mam zrobić? Karta z multiroom-u w innym dekoderze nie zadziała. Przysługuje mi jakaś bezpłatna wymiana, naprawa dekodera? Czy może na własną rękę mam kupić inny DSI83?

Komentarz

Greg08, takie sprawy wymagają indywidualnej weryfikacji. Trzeba skierować sprawę do nas poprzez formularz kontaktowy.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+