Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder cały czas wyświetla "init"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder cały czas wyświetla "init"

Dekoder przestał reagować . Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wyświetla "boot" a po paru minutach "init" i zamiera na tym inicie. Nie wiem za bardzo co z nim robić, proszę o rady (ale nie takie : wyrzuć dekoder przez okno)

Miałem tak samo. Posluchalem sie tych nie wierzących z NC+ (nie popełniaj tego błędu) i oddalem do serwisu. Serwis przeprowadził bardzo skąplikowaną diagnostykę dekodera i stwierdził ze dekoder jest sprawny. Zapłacilem 20 zł. Diagnostyka polegała na podłączeniu dekodera do tv i anteny sat poprzez ich zasilacz, po zresetowaniu dekodera i używaniu go przez 3 godziny czsem przełączjac kanały ich pilotem. Co za dziadostwo. Przy oddawaniu mi dekodera wiedzac jak to profesjonialnie diagnozowano poprosiłem miłą panią aby jednak wymieniła mi chociaż zasilacz. Tak zrobiła. Co sie okazuje na nowym zasilaczu dekoder pracuje wspaniale. No cóż w spaniałym serwisie zasilacz nie podlega testą bo to nie jest odbiornik do oglądania dziadostwa nc+. A wystarczyło sprawdzić napiecie jakie daje zasilacz. Niestety moj podawał raz 12 raz nieco nizej a to starczyło zeby tak warował dekoder. 20 zł dziady skasowali plus opinia ze dekoder sprawny. Więc sprawdź swój dekoder na jakimś innym zasilaczu oczywiście te same parametry jak orginał zanim oddasz do dziatowskiego serwisu. Może to coś pomoże. Mi się udało
    Ostatni raz edytowany przez Rafal76; 2018-07-10, 23:25.

Komentarz

Otóż nie o napięcie chodzi a o natężenie. Trzeba chociaż troszkę chęci żeby ludzi w błąd nie wprowadzać, chociaż... każdy robi co chce.
      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+