Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja dekodera przez USB? Gdzie znaleźć soft?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktualizacja dekodera przez USB? Gdzie znaleźć soft?

Witam, tak jak wszyscy męczy mnie durna aktualizacja modelu DSI87 i DSI83, której nie da się normalnie przeprowadzić.

Na dekoderze 87 wyskakuje mi błąd Er05, zaś na modelu 83 mam błąd Er01.

Tak tak, za chwilę dostanę regułkę CTRL+C, CTRL+V, abym udał się do punktu w celu wymiany.
    Niestety nie mogę wymienić dekoderów, bo są moją własnością i mi się po prostu to nie należy, bo musiałbym podpisać nową umowę.
    Dobrze wiadomo, że NC+ walczy z osobami posiadającymi w swojej kolekcji jeszcze karty Cameleon i uważam, że ostatnia aktualizacja dekoderów miała właśnie uczynić to, żeby następna partia osób się z nimi rozstała, ale nie tędy droga...

Jeśli tak nie jest dlaczego drogie NC+ nie chcecie udostępnić softu do ściągnięcia i możliwości aktualizacji dekodera przez USB?

hAdrian
    oprogramowanie nie da się wgrać przez USB. Aktualizacja odbywa się przez satelitę. Przekazałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego działu. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

hAdrian
      Er01 i Er05 oznacza brak sygnału. Spróbuj proszę podłączyć sprzęt do innej anteny i sprawdzić czy dekodery uruchomią się poprawnie.

Komentarz

U mnie dekoder zwisl na "menu". Nie mogę nic zrobić. Nie reaguje na żadne przyciski... jedynie on/off czy komuś udało się wgrać Soft przez USB?

Komentarz

dbokowy
          softu nie da się wgrać z USB. Odłącz dekoder od zasilania i podłącz ponownie. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, udaj się do Punktu Serwisowego w celu sprawdzenia sprzętu.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+