Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z kanalami tvn - sagemcom dsi87 cpl

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• problem z kanalami tvn - sagemcom dsi87 cpl

Witam mam nadzieje ze w dobrym dziale pisze jak nie to prosze o przeniesienie, mianowicie mam dekoder sagemcom dsi87 cpl to ze non stop sie zawiesza to nie istotne ale nie dzialaja mi kanaly tvn ustawienia anteny w wyszukiwaniu kanałów mam chyba dosc dobre 80sily 90jakosci.
    jednak gdy wlacze tvp1hd to w informacjach o kanale jest juz tylko 78sily i 22jakosci(czasem kratkuje)
    z kolei gdy wchodze na jakikolwiek kanal tvn pokazuje mi w informacjach o kanale 0sily i 0 jakosci i komunikat "sprawdz instalacje antenowa(satelita hot brid)" a ostatnio tez sie zdazylo ze pokazalo "brak uprawnien do odbioru aby wykupic ten kanal zadz.." .
    i teraz moje pytanie brzmi trzeba poprawic antene czy moze cos w ustawieniach czy cos z dekoderem?
    z gory dzieki za pomoc.

@sebus1906,
    Koniecznej jest abyś uruchomił kanał TVN i na nim ustawiał antenę.
    Korekty ustawienia anteny należy dokonywać ostrożnie pamiętając, by poszczególne ruchy były nie większe niż kilka milimetrów. Po każdej korekcie należy odczekać kilka sekund, by dekoder mógł obliczyć i wyświetlić na ekranie telewizora aktualną jakość sygnału.

Ostatnią czynnością powinna być korekta ustawienia konwertera. Można go bowiem obracać wokół jego własnej osi. Również w tym wypadku zalecana jest ostrożność i niewielki zakres pojedynczych ruchów.

Zalecana minimalna jakość sygnału to 50% lub więcej.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+