Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samoczynne resetowanie dekodera na konkretnych częstotliwościach

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Samoczynne resetowanie dekodera na konkretnych częstotliwościach

  Witam
  Posiadam dekoder sagemcom dsi 83. Od początku korzystania z dekodera występuje problem resetowania się dekodera na konkretnych częstotliwościach. Przykładowo na głownej czestotliwosc 11449 dekoder co 15 min sie restartuje. Na innych działa normalnie. Na częstotliwości kanału hbo dzieje się to samo i dekoder samoczynnie się restartuje co 15 mionut. Czy ktoś wie co może być problemem? Dekoder posiada aktualne oprogramowanie. Z góry dziękuje za odpowiedź

 • #2
  Macore wykonaj reset dekodera do ustawień fabrycznych,
  Aby wykonać reset dekodera proszę nacisnąć klawisz MENU i wybrać zakładkę USTAWIENIA. Następnie proszę wybrać zakładkę /Diagnostyka/ a w kolejnym kroku - /Ustawienia Fabryczne/. Po wprowadzeniu kodu PIN (standardowy PIN to 0000), zatwierdzeniu go przyciskiem OK i potwierdzeniu wykonania resetu w dekoderze zostaną przywrócone ustawienia domyślne.
  Dodam, że reset ten powoduje usunięcie list użytkowników oraz rachunków.
  Jeśli po ww. resecie problem nie ustąpi, konieczna jest diagnostyka dekodera w Punkcie Serwisowym i jego ewentualna wymiana.

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+