Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana usługi multiroom!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana usługi multiroom!

Witam w grudniu przedłużyłem umowę z nc+, niestety stała się rzecz, której absolutnie się nie spodziewałem...
    Mianowicie sparowano moją kartę Cameleon z tunerem Sagemcom DSI83 (czyli tym dziadostwem). Nieświadomy tego faktu zakupiłem własny tuner, który spokojnie powinien pracować z kartą. Po włożeniu do czytnika okazało się, że wyświetla się ciemny ekran. Konsultant powiedział, że karta sparowana.Kasa wyrzucona w błoto!!!! Moje pytanie ponieważ nie chce tego dziadostwa, w jaki sposób można otrzymać inny model od operatora? Ewentualnie, czy istnieje opcja rozwiązania umowy z tytułu nie poinformowania mnie o parowaniu kart z tunerem podczas składania oferty na infolinii.
    Ostatni raz edytowany przez mateosh23; 2018-01-25, 16:00.

Opcja rozwiązania umowy nie wchodzi w grę gdyż otrzymałeś od operatora sprzęt umożliwiający odbiór oferty.Tuner możesz próbować wymienić na wifipremium tyle, że raczej będzie wiązało się to z dodatkowa miesięczną opłatą.

Komentarz

mateosh23 Chcąc sprostać wymaganiom, jakie stawiają operatorom dostawcy treści, platforma nc+ jest zobowiązana do zapewnienia pełnego zabezpieczenia usługi Multiroom. Abonenci korzystający z usługi muszą uwzględnić konieczność spełnienia wymogów technicznych świadczenia Opcji dodatkowej Multiroom Standard. Podstawowym wymogiem, gwarantującym poprawne działanie usługi, jest przeprowadzenie instalacji wszystkich dekoderów w zestawie Multiroom w obrębie jednego gospodarstwa domowego. W celu zapewnienia realizacji tego warunku dekodery dodatkowe w usłudze Multiroom wymagać będą połączenia sieciowego z dekoderem głównym lub czasowej aktywacji dekodera dodatkowego kartą z dekodera głównego.

W związku z tym platforma nc+ będzie stopniowo rozszerzać zakres działania funkcjonalności kontroli odległości sprzętu weryfikującej istnienie połączenia sieciowego. W przypadku korzystania przez Abonenta z modeli dekoderów nie wspierających funkcji kontroli odległości, będzie zachodziła konieczność wymiany dekodera. Abonenci będą indywidualnie informowani o planowanych działaniach celem uzgodnienia optymalnego rozwiązania.

Sugeruje sprawdzenie dekodera w punkcie serwisowym. Jeśli potwierdzona zostanie usterka, sprzęt będzie wymieniony. Lista Punktów znajduje się pod adresem:
      http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aut...punkty-nc-plus

Dodam, iż obecnie w opcji Multiroom Standard jedynymi udostępnianymi dekoderami są dekodery HD, dekodery PVR dostępne są jedynie jako dekodery główne.
      Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-01-28, 00:22.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+