Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ENKO BAR5DZO CI DZIĘKUJĘ ZA TO ŻE MNIE WYROLOWAŁEŚ

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ENKO BAR5DZO CI DZIĘKUJĘ ZA TO ŻE MNIE WYROLOWAŁEŚ

Chciałem Bardzo serdecznie podziękować byłej telewizji N ,że za te 2 stówki wcisnęli,przepraszam kupiłem i wewaliłem się w to [ciach] ,za 2 stówki mam nadzieję ,że dobrze się czujecie i się nażarliście,kolejny raz za swoje pieniądze nie będę do serwisu tego całego dekodera odsyłał,bo już nie mam zdrowia,zresztą i tak niby naprawią i odeślą,pochodzi z 2,3 tyg i odnowa zacznie robić test NAŻARLIŚCIE SIĘ ,PRZYŚLIJCIE JAKIEGOŚ PRZEDSTAWICIELA TO MU JESZCZE OBIAD DAM,bo w tym dzisiejszym [ciach] świecie na każdym kroku każdy musi każdego wyrolować DZIĘKUJĘ Kmiecik Przemysław .
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-15, 20:05. Powód: Słownictwo

Ale kto Cię zmuszał?
    --
    Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

napisał(a) komarwojnicz10 Zobacz post
      Chciałem Bardzo serdecznie podziękować byłej telewizji N ,że za te 2 stówki wcisnęli,przepraszam kupiłem i wewaliłem się w to gówno ,za 2 stówki mam nadzieję ,że dobrze się czujecie i się nażarliście,kolejny raz za swoje pieniądze nie będę do serwisu tego całego dekodera odsyłał,bo już nie mam zdrowia,zresztą i tak niby naprawią i odeślą,pochodzi z 2,3 tyg i odnowa zacznie robić test NAŻARLIŚCIE SIĘ ,PRZYŚLIJCIE JAKIEGOŚ PRZEDSTAWICIELA TO MU JESZCZE OBIAD DAM,bo w tym dzisiejszym wyjebistym świecie na każdym kroku każdy musi każdego wyrolować DZIĘKUJĘ Kmiecik Przemysław .
      ale spokojnie,na naprawę w autoryzowanym serwisie jest gwarancja lub rękojma.

odeślij dekoder z opisem usterki,za czas naprawy zażądaj rekompensaty pisząc reklamację.
      wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
      i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
      oni też mają swoją opowieść.
      unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

Każdy sprzęt potrafi się psuć, tani i drogi. Musiałeś trafić na jakiś zasrany egzemplarz.

Komentarz

Zawsze dziwiła mnie motywacja osób, które kupują na własność 6-cio letni używany, zregenerowany dekoder, podczas gdy odrobinę drożej mogą nabyć fabrycznie nowy o znacznie lepszych parametrach. Wydaje mi się, że są to osoby, które właśnie lubią użerać się z takimi gratami. Może chodzi też o to by mieć sobie na co publicznie ponarzekać?
          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
            Zawsze dziwiła mnie motywacja osób, które kupują na własność 6-cio letni używany, zregenerowany dekoder, podczas gdy odrobinę drożej mogą nabyć fabrycznie nowy o znacznie lepszych parametrach. Wydaje mi się, że są to osoby, które właśnie lubią użerać się z takimi gratami. Może chodzi też o to by mieć sobie na co publicznie ponarzekać?
            Nie znają się na tej branży i dlatego kupują. Niekoniecznie to muszą być narzekacze.

Komentarz

Faktycznie, to nie są narzekacze, to są osoby, które się upajają, że dokonali zakupu za 5 lub 10 mniej niż w sklepie pod nosem, jednak to, że musieli jechać na zakup 200 km to tego nie wliczyli już w zakup.

Komentarz

Ręce opadają jak się czyta co niektórych, wycwanionych sprzedawczyków,którzy klakierują jak pieski,fakt nie znam się na komputerach i telewizji ogólnie,ale mając wcześniej do czynienia z N i zakupieniu 5800sx myślałem,że będę miał to o co mi idzie.Od połowy lutego 3 dekoder, po parunastu dniach,paru tygodniach zaczyna robić test,aż w końcu teraz rano budzimy się i ...umarł(pewnie w nocy robił test).3Mies.gratis tak,i oczywiście mogę odesłać jak zrobiłem do Wrocławia do serwisu,czas znów leci.Rekompensata-chyba prośby w ogóle nie czytali.Teraz co znów odesłać znów z ok.2 tyg w d..pę
                Mogli na tej kolorowej reklamie napisać pod spodem... ALE TEGO NIE KUPUJ BO I TAK CI SIĘ ZEPSUJE, ha miałem wziąść taki sam na abonament to bym się wj...bał dopiero

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+